فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

هری و مگان به دنبال تثبیت موقعیت خود در هالیوود

گویا مگان مارکل (دوشس ساسکس) مشتاق روزی است که بتواند بار دیگر مقابل دوربین ها بدرخشد. هری و مگان که پس از ترک انگلستان، مدت کوتاهی در ونکوور اقامت کردند، نمی توانستند در کانادا زندگی که می خواستند را برای خود بسازند. در واقع از ابتدا مشخص بود که ونکوور یک توقفگاه موقت است و خانه بعدی و شاید هم ابدی این زوج کالیفرنیا خواهد بود. 

منابع مطلع از هالیوود می گویند مگان که در کالیفرنیا بزرگ شده است، بی صبرانه منتظر پایان پاندمی کروناویروس و پررنگ تر کردن حضورش در هالیوود و استفاده از فرصت های بی شماری است که پیش رویش می باشد. 

البته مگان بی کار ننشسته و اولین پروژه هالیوودی را به دست آورده است. صداپیشگی در مستند کمپانی دیزنی به نام Elephan. خبر همکاری مگان با دیزنی، چند روز پس از کناره گیری این زوج از وظایف سلطنتی و در واقع ترک خاندان سلطنتی منتشر شد. 

اما حرکت بعدی در زندگی این زوج به مراتب جنجالی تر خواهد بود. پروژه بعدی انتشار کتابی حاوی واقعیت های زندگی این زوج در کاخ سلطنتی است. این کتاب قرار است 11 آگوست به بازار بیاید. 

شایعه دیگری که پیرامون این زوج به گوش می رسد، تمایل مگان به بازی نقش یک ابرقهرمان در سری فیلم های Marvel است. 

 

 

صاحبنظران معتقدند که مگان و هری درباره زندگی حرفه ای شان تصمیم عجولانه نخواهند گرفت. زیرا مسلما خاندان سلطنتی انگلستان مایل نیست شاهد تکرار اتفاقاتی باشد که پس از جدایی سارا فرگوسن، همسر سابق شاهزاده اندرو (فرزند ملکه الیزابت) از خاندان و حضور در آگهی های تبلیغاتی شرکت هایی مانند Weight Watcers و Avon رخ داد.  

شاید موقعیت و زمان برای هنرنمایی دوشس ساسکس در نقش یک ابرقهرمان یا حضور در شوی واقعیتمداری مثل شوی کارداشیان ها فرا نرسیده باشد. 

خو گرفتن به زندگی جدید مسلما برای هری سخت و دشوار خواهد بود. همانطور که گفته شد مگان متولد و بزرگ شده کالیفرنیاست، در حالی که هری در یک خانواده سنتی بزرگ شده است. بایستی منتظر شد و دید او چگونه می تواند خود را با زندگی آمریکایی و حال و هوای خاص کالیفرنیا هماهنگ کند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

Don`t copy text!