صفحه اصلی / دنیای مد / هرو پیر، طراح لباس های ملانیا ترامپ (بانوی نخست آمریکا)

هرو پیر، طراح لباس های ملانیا ترامپ (بانوی نخست آمریکا)

behzad-azizi

طراح نسبتا گمنامی که برای ملانیا ترامپ طراحی می کند، اخیرا اولین کلکسیون اش را معرفی کرده است. این مجموعه کوچک که از 12 قطعه تشکیل شده، علیرغم فعالیت 25 ساله این طراح در عرصه مد، اولین کلکسیونی است که به نام خود Herve Pierre عرضه می شود.

از هنگامی که بانوی نخست آمریکا با یکی از لباس های او در شب نشینی رسمی کاخ سفید به مناسبت تحلیف دونالد ترامپ حاضر شد، طراح فرانسوی از گمنامی خارج شده و در کانون توجه قرار گرفت.

خود هرو که سابقه کار چند ساله برای کارولینا هررا و اسکار دلارنته را دارد، می گوید: من بدون خانم ترامپ، در سایه نام های بزرگ باقی می ماندم. هرو قبل از ترامپ، برای سه بانوی نخست سابق آمریکا طراحی کرده بود. اما نه به نام خود. یک بار برای هیلاری کلینتون در اسکار دلارنتا و دو بار برای لورا بوش و میشل اوباما در کارولینا هررا.

پیر هرو، برای ملانیا ترامپ 4 لباس طراحی کرده است. اما به عنوان استایلیست نیز با ملانیا کار می کند. او می گوید: وظیفه من لباس پوشاندن بر تن بانوی نخست و مشاوره دادن به اوست.

هرو 52 ساله مشتاق است با بزرگترین و معروف ترین فروشگاه های نیویورک مانند Bergdorf Goodman، Sak’s Fifth Avenue و فروشگاه مد لوکس آنلاین Moda Operandi کار کند.

خوشبختانه او سال گذشته به تابعیت آمریکایی در آمد. هرو می گوید: من 22 سال در آمریکا زندگی کرده  بالاخره گذرنامه آمریکایی گرفته ام. فکر نمی کنم بدون آن می توانستم به بانوی نخست آمریکا خدمت کنم.

هر 15 سال برای کارولینا هررا کار کرد. اما همکاری آنها به طرز ناخوشایندی به پایان رسید. هرچند خودش مایل به اظهار نظر درباره آن نیست، اما دوستانش می گویند که شرکت اسپانیایی Puig که مالک برند Herrera می باشد، هیچ تلاشی برای تشویق او به عنوان طراح نکرد و هرو را اخراج نمود. پس از ترک کارولینا هررا، از هرو خواسته شد که تحت نام Givenchy طراحی کند، اما او این پیشنهاد را رد کرد.

پیر هرو در مورد لباس ملانیا ترامپ در شب نشینی تحلیف ریاست جمهوری دونالد ترامپ، که هم اکنون در موزه Smithsonian  واشنگتن دی سی به نمایش گذاشته شده است، می گوید: با اینکه یک هنرمند نیستم، اما یکی از لباس هایم هم اکنون در موزه نمایش داده شده. تا 100 سال دیگر هم مردم آن را خواهند دید. لباسی که من برای آن مراسم طراحی کردم، جاودانه شد!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *