صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / هدیه‌ مرد بی‌خانمان نیویورکی به جرج کلونی

هدیه‌ مرد بی‌خانمان نیویورکی به جرج کلونی

behzad-azizi

مرد بی‌خانمان اهل نیویورک که معروف به مرد رادیویی (Radio man) که <جرج کلونی> در یک فیلم مستند از او صحبت کرده بود، روز یکشنبه با یک هدیه‌ از او تشکر کرد. نام اصلی <مرد رادیویی> که پیشتر بی‌خانمان و سرگردان خیابان‌های نیویورک بود، <کرِیگ کاستالدو> است و 68 ساله است. او که نام مستعارش را به خاطر رادیویی که به گردن می‌انداخت، گرفته، تا کنون در فیلم‌های سینمایی بسیاری حضور کوتاه (Cameo) داشته است. از جمله این فیلم‌ها، می توان به 30 Rock، The Departed، The Bourne Trilogy و  Shutter Island اشاره نمود.

در سال 2012 کمپانی Ten Cent Adventures یک فیلم مستند به نام Radioman درباره‌ این مرد بی‌خانمان خوشرو و مهربان ساخت که در فستیوال فیلم‌های مستند تورنتو به نمایش درآمد. تقریبا تمام ستارگان هالیوود در این فیلم حضور دارند و از  <مرد رادیویی> سخن می‌گویند. از جمله می توان به <مت دِیمون>، <جرج کلونی>، <جانی دپ>، <تام هنکس>، <جود لاو> و دیگران اشاره کرد. <مرد رادیویی> همچنین یک صفحه‌ مخصوص به خود در سایت بانک اطلاعات بین‌المللی فیلم IMDB دارد که تمام این اطلاعات در آن ثبت شده است.

روز یکشنبه، او و <جرج کلونی>، مثل دو دوست قدیمی با هم در خیابان احوالپرسی کردند و سپس او هدیه‌اش را در یک ساک پلاستیکی MGM به <کلونی> داد. <جرج کلونی> اما، یک تیپ معمولی زده بود، یک شلوار جین آبی و یک سویشرت روی آن، در حالی که دو چمدان در دستانش و یک کوله پشتی روی شانه‌اش بود. به نظر می‌رسید که او به تنهایی به سفر می‌رود، زیرا که همسر زیبارویش <اَمَل> به همراه او نبود.

روز جمعه این هفته اما <کلونی> تیپ بسیار رسمی‌تری زده بود. او که با <امل> قرار شام داشت، یک کت و شلوار بسیار شیک خاکستری و یک ژاکت یقه گرد مشکی به تن داشت و همسرش نیز در یک کت زردرنگ و با بوت‌های کرم رنگ، او را همراهی می‌کرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *