Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / هایدی کلوم به ترامپ پاسخ می دهد

هایدی کلوم به ترامپ پاسخ می دهد

در سال  2015، <دونالد ترامپ> رئیس جمهور ایالات متحده، در یکی از توییت‌هایش در مورد <هایدی کلوم> سوپرمدل دنیای مد گفته بود که او دیگر در زیبایی شماره‌ 10 نیست. در همان زمان، این مدل و چهره‌ تلویزیونی با پست کردن یک ویدیوی طنز در شبکه‌های اجتماعی، خودش را به تصویر کشید که در زیبایی به مقام 99/9 سقوط کرده است.

اما <کلوم> حالا درباره‌ پاسخش به اظهارنظر <ترامپ> جزئیاتی تازه را برملا کرده است. او در گفتگویی که با مجله‌ Elle داشته، در این مورد می‌گوید: <تنها انگیزه‌ام این بود که در مقابل ضربه‌ای که زده بود، ضربه‌ای به او بزنم. و از آنجا که من در کل، زندگی را خیلی جدی نمی‌گیرم، تصمیم گرفتم که یک پاسخ طنزآمیز به او بدهم>.

هایدی می‌گوید خبر این اظهارنظر را نخستین بار در حالی که سر صحنه‌ عکس برداری برای یک مجله‌ مدلینگ بوده دریافت کرده و به همان اندازه که دیگران از آن شگفت‌زده شده‌اند، او هم از این اظهارنظر جا خورده است. او می گوید: <می‌دانید… من او را می‌شناسم. من برای جشن عروسی‌اش با ملانیا که در عمارت Mar-a-Lago برگزار شد، دعوت شده بودم و به آنجا رفتم>. او می‌گوید که او و <ترامپ> حتی با هم در فیلم <54> که در سال 1998 ساخته شد، با هم همبازی شدند و در صحنه‌ای از فیلم سوار بر یک لیموزین شده‌اند. او می‌گوید: <او همیشه با من برخورد بسیار خوبی داشت. برای همین مساله کمی عجیب بود. با خودم گفتم: اصلا پای من به میانه‌ این دعواهای سیاسی کشیده شده است. فکر نمی‌کردم چنین حرفی بزند>.

اما در ویدیویی که این مدل، در پاسخ به اظهارنظر <ترامپ> در مورد زیبایی‌اش تهیه کرده، یک فرد دیده می شود که نقاب <دونالد ترامپ> بر چهره دارد. <هایدی> در این ویدیو در ابتدا یک تی شرت سفید پوشیده که رویش یک برچسب شماره‌ 10 دیده می‌شود. سپس فردی که ماسک <ترامپ> دارد، می‌آید و برچسب را می کند و معلوم می شود که شماره اصلی 99/9 زیر آن بوده است. <هایدی> هم شانه‌هایش را بالا می‌اندازد و می‌رود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *