صفحه اصلی / اخبار / نیویورک، به دنبال یافتن اولین <شهردار شب کار>!

نیویورک، به دنبال یافتن اولین <شهردار شب کار>!

behzad-azizi

نیویورک – جرارد مک نام، که به مدت 10 سال مدیریت یک کلوپ شبانه و سالن کنسرت در East Village نیویورک را به  عهده داشت، خود را مستحق شغلی می داند که برایش زاده شده است. مقام اولین شهردار شب کار نیویورک!

نیویورک به عنوان شهری که 24 ساعت شبانه روز بیدار و پر جنب و جوش است، معروف می باشد. شهردار شب کار نیویورک، به عنوان رابط بین اپراتورهای بیزنس های شبانه، مسوولین شهری و رهبران جامعه عمل خواهد کرد. عنوان رسمی این فرد Director of the Office of Nightlife   خواهد بود. بیزنس های شبانه در نیویورک، سالانه 10 میلیارد دلار به اقتصاد نیویورک کمک می کنند.

جالب اینکه مک نام، تا به این لحظه 4 مصاحبه استخدامی را با مسوولین شهرداری انجام داده و برنامه هایش را طی نامه 1 هزار و 500 کلمه ای، تشریح کرده است. اما او تنها متقاضی کسب این شغل عجیب و در عین حال جالب نیست.

نیویورک برای انتخاب <شهردار شب کار> از چند شهر اروپایی، یعنی آمستردام، پاریس و لندن الهام گرفته است. پیتسبورگ و آیوا دو شهر دیگر آمریکا هستند که <شهردار شب کار> دارند. لس آنجلس و واشنگتن نیز در حال بررسی پیشنهاد می باشند.

ایده تعیین <شهردار شب کار> برای نیویورک، از سوی رافائل اسپینل، عضو 32 ساله شورای شهر نیویورک از حوزه بروکلین مطرح شده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *