علم و دانش

نیروی هوایی آمریکا عظیم ترین ماشین جنگی جهان

نیروی هوایی آمریکا بزرگترین نیروی هوایی جهان است، اما این ماشین عظیم جنگی در عین حال دارای کیفیت های بی نظیریست که در نبرد تعیین کننده است.

نیروی هوایی آمریکا در سال 1947 تاسیس شد . در این نیرو 308 هزار نفر خدمت می کنند. در عین حال 180 هزار و 84 نفر کارمند غیرنظامی، 71 هزرا و 400 نفر نیروی ذخیره و همچنین 106 هزار نفر در گارد نیروی هوایی خدمت می کنند. این نیرو دارای 10 مرکز فرماندهی و در مجموع 6 هزار و 137 هواپیما و بالگرد است که عمر متوسط آنها 29 سال است.

نیروی هوایی آمریکا از سال 2003 به اینسو به بمب های GBU-43/B  مجهز شده است. این بمب با 8 هزار کیلوگرم مواد منفجره، بزرگترین بمب غیراتمی نیروی هوایی آمریکا می باشد. این نیرو همچنین دارای 450 موشک بالستیک قاره پیما با کلاهک هسته ای LGM-30 Minuteman است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

 1. دو جواب برای همه سوال ها
  سوال :چشم فقاهت بعثی اسلامی روسی به امریکا ( پرزیدنت ترامپ ) است و تصمیم او در مورد ایران؟
  جوآبها :چشم همه جهان ( روسیه ، چین ، هند ، مکزیک ، کانادا ، اروپا ، ….) به تصمیمات پرزیدنت ترامپ است
  چشم اپوزیسیون مارکسیست روسی با نقاب بختیاریست ( بین السلطنت و الجمهوریه ضد اسرائیل ) ، سلطنت طلب جمهوری خواه سوسیالیست ( مصدقی توده ای نفتی و یا ملی مضحکی مارکسیست اسلامی و یا سیاهکلیست متظاهر روسی کلاشینکف ناموسی) ، و نئو سکولار پوتینیست بعثی جمهوری مادام العمر ، …. هم به تصمیمات پرزیدنت ترامپ است .
  مشکل مملکت ما هم دقیقا همین جا است . بر خلاف ونزوئلا و اوکراین و الجزایر و سودان و … که مردم ان کشورها در خیابان هستند و مبارزه میکنند برای ازادی ، حکومت قانون ، لیبرال دموکراسی متحد غرب ( نه الت دست روسیه و امریکا و اسرائیل ستیز ) و توسعه محور ( نه سوسیالیست قلابی الیگارشیک ، دولت سرمایه دار مافیایی) .
  چرا پرزیدنت ترامپ از شاهزاده مثل گوایدو پشتیبانی نمی کند ؟ یا اباما از جنبش سبز ؟
  مردم ونزوئلا و رهبر ان بدون من و من و لکنت از امریکا خواستند دخالت کند . انها علیه یک نظام سوسیالیستی مافیایی روسی مبارزه میکنند بدون پرده پوشی ، اپوزیسیون کشور بالماسکه روسی بازی نمی کند ، هواداران گوایدو مثل هواداران شاهزاده امریکا را متهم به حاکم کردن چاوز با توطئه در فلان جا ( گوادلوپ) نمی کنند . هواداران گوایدو یک دست هستند و به امریکا اعتماد دارند و از روسیه متنفر . شاهزاده مثل موسوی مرتب از امریکا می خواهد که دخالت نظامی نکند ( که البته سیاست درستی است اگر به روسیه و دخالت های امنیتی نظامی ان اعتراض کند که نمی کند ) ، شاهزاده صریحا نمی گوید برای ایرانی شاهنشاهی و امریکایی مبارزه میکند ( که درست است اگر با انهایی که دنبال جمهوری مادام العمر سوسیالیستی بعثی روسی هستند مرز بندی کند ) . امریکا نمی داند با ایرانی ها و ایران و اپوزیسیون های رنگارنگ نقابدار امریکا ستیز ضد اسرائیل انها چه کند ؟ یک روز به امریکا فحاشی میکنند که چرا دخالت کرد و چرا دخلت میکند در جاهای دیگر (اسرائیل و فلسطین و ونزوئلا وا وکراین و … ) روز دیگر به امریکا فحاشی میکنند که چرا دخالت نمیکند ، انهم فقط اینجا و فقط اینبار و انهم برای اوردن یک سیاه کلیست یا توده نفتی روسی به جای نوع دیگر ان یعنی یک نظام فقاهت بعثی روسی ریابکوف باز پوتینیست . شما فکر میکنید امریکایی ( اباما یا ترامپ ) خر هستند ؟ خر شما هستید که همه هم و غم تان این است که امریکایی ها بیایند کودتا یا اشغال نظامی کنند و شما مزدوران روسی را به حکومت برسانند . باش تا بیاورند .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

 • 5
 • 0
 • 7
 • 0
 • 21
 • 0
 • 9
 • 0