اخباراخبار کانادا

نماد خیرخواهی؛ اهدای پانزده هزار دلار به بنیاد سرطان توسط زن قوطی جمع کن

bahman-azimi-gif

ونکوور- جمعه هر هفته، یک زن 62 ساله ریز نقش به نام جیا ترن وارد ساختمان بنیاد سرطان بریتیش کلمبیا در ونکوور می شود و با روی باز و لبخند بر لب، چند اسکناس را به کارکنان مرکز می دهد و به راه خود می رود. او جمعه گذشته یک اسکناس 10 دلاری و یک سکه دو دلاری را به بنیاد اهدا کرد و در ازای آن رسید دست نوشته را دریافت کرد.

دایان پارکر، رسپشنیست بنیاد می گوید: <جیا همیشه به دفتر می آید و می گوید که ما را دوست دارد و می خواهد به مردم کمک کند.>

جیا طی 21 سال گذشته هر هفته مبلغ ناچیزی به بنیاد کمک کرده است. سوابق بنیاد از کمک های مالی جیا به 10 سال قبل باز می گردد. کارکنان بنیاد مجموع کمک های مالی جیا به بنیاد را 15 هزار دلار برآورد می کنند.

جیا ترن، در نزدیکی Main  و Hastings زندگی می کند و مادر چند فرزند بزرگسال است. هرچند فرزندان او با بیرون رفتن و کار مادر در سرمای زمستان راحت نیستند، اما او با تاکید بر اینکه قصد کمک به مردم و بیماران سرطانی را دارد، آنها را راضی می کند. جیا ترجیح می دهد که به جای شیشه خالی، قوطی آلومینیومی جمع کند. او هر هفته بعد از  پر کردن کیسه اش از شیشه و قوطی خالی، آن را به مرکز بازیافت می برد و در ازای آن مبلغی پول می گیرد و سپس مستقیما به بنیاد می رود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 6
  • 0