صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / نقد Atomic Blonde، فیلم جدید شارلیز ترون   

نقد Atomic Blonde، فیلم جدید شارلیز ترون   

Leeza

اخیرا تیزر فیلم جدید شارلیز ترون منتشر شد. این تیزر نوید یک فیلم حادثه ای هیجان انگیز را می دهد. همین و بس. فیلم که از رمان گرافیکی The coldest City اقتباس شده است، می خواهد همچون اثر John Wick (با بازی کیانو ریوز)، یک کمدی تاریک باشد، اما در این کار موفق نیست.

داستان فیلم به سختی دنبال می شود. به این دلیل که تا انتهای فیلم به طور کامل از جزئیات ماجرا مطلع نمی شوید، نمی توانید با شخصیت لورن بورتون (با بازی شارلیز ترون) ارتباط برقرار کنید. در حالی که در حین تماشای John Wick قهرمان فیلم را تشویق می کنید، زیرا داستان او را می دانید. در آن فیلم یک مرد، به دنبال انتقامجویی است. اما در Atomic Blonde، آنقدر درگیر درک اتفاقات فیلم هستید که وقتی برای ارتباط برقرار کردن با قهرمان فیلم باقی نمی ماند.

 


فیلم که در اروپا فیلمبرداری شده و ماجراهای آن در آلمان شرقی و غربی می گذرد، از نظر بصری جذاب و فوق العاده است. لورن همواره شیک و آراسته است و با ابهت و قدرت در خیابان های شهر قدم می زند. موسیقی متن فیلم استادانه انتخاب شده اند و حال و هوای فیلم را به خوبی منتقل می کند. نقطه قوت فیلم، بازی فوق العاده ترون می باشد. مسلما موفقیت احتمالی فیلم را بایستی مرهون شارلیز ترون بدانیم.

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *