فرهنگ و هنرموزیک

نظر متفاوت جاستین و هیلی درباره رابطه قبل از ازدواج

 

جاستین بیبر می‌ گوید کاش تا پیش از ازدواج از رابطه جنسی خودداری می‌ کرد.

این خواننده کانادایی هنگام صحبت در سریال فیسبوکی خود، با این سوال مواجه شد که اگر می‌ توانست به گذشته برگردد، آیا چیزی را در زندگی ‌اش تغییر می ‌داد یا خیر.

بیبر پاسخ داد که از انجام هیچ کاری پشیمان نیست، اما گفت: اگر می‌ توانستم به عقب برگردم و جلوی بعضی از آسیب‌ های روحی بدی که تجربه کردم، بگیرم، در آن صورت احتمالا خودم را برای ازدواج حفظ می‌ کردم.

او همچنین اضافه کرد ممکن است این حرف برای دیگران مسخره به نظر برسد. و ادامه داد: به نظرم این ها اطلاعات مهمی نیست ولی می‌ تواند برای دیگران مفید باشد. وقتی با کسی رابطه جنسی داشته باشید، شرایط کمی گیج ‌کننده می شود. بله، من احتمالا خودم را برای ازدواج حفظ می ‌کردم.

 

 

اما برخلاف این صحبت صادقانه جاستین، هیلی گفت نظر او چیز دیگری است.

او گفت: مطمئن نیستم که با او هم عقیده باشم، ولی خب، تجربه ما درباره همه چیز متفاوت است! دو مسیر متفاوت! اما با این واقعیت که رابطه فیزیکی با دیگران اوضاع را پیچیده تر می کند موافقم.

رابطه این زوج اولین بار در سال 2015 آغاز شد اما به گفته هیلی آنها با هم به تفاهم نرسیدند و حتی جاستین را پسر لعنتی خواند. آنها در سال 2016 به رابطه خود خاتمه دادند. 

هیلی گفت: تا پیش از اینکه دوباره به هم برگردیم مطمئن نبودم جاستین از نظر روحی در شرایط مساعدی باشد. خیلی تردید داشتم چون نمی دانستم در این مدت چه اتفاقاتی در زندگی اش رخ داده است. گیج شده بودم.

اما وقتی رابطه مان را دوباره شروع کردیم، بسیاری از دوستان مشترک مان به من گفتند جاستین خیلی روی خودش کار کرده و بسیار هم موفق بوده است. آنها از شیوه زندگی و تغییراتی که کرده بود واقعا تحت تاثیر قرار گرفته بودند. جاستین دیگر پسر لعنتی سابق نبود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!