فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

نظر آیلا فیشر، همسر ساشا بارون کوهن، درباره کمدی های همسرش 

آیلا فیشر و ساشا بارون کوهن در سال 2010 ازدواج کردند و از آن زمان تا کنون هردو خوشحال و خوشبخت به نظر می رسند. با وجود اینکه هر دو نفر آنها بازیگر هستند اما شهرت اصلی کوهن به دلیل خلق شخصیت کمدی بورات است که طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. اما ببینیم نظر آیلا درباره طنز کوهن و رویکرد او به کمدی چیست.

به نظر می رسد آیلا کاملا با فیلمنامه و طنز کوهن خود را درگیر می کند، او با حضور در برنامه جیمی کیمل گفت یک بار به خاطر حذف یک شوخی از فیلمنامه با کوهن قهر کرده و گفته تا آن را به فیلمنامه بر نگرداند با او حرف نخواهد زد. او در این باره توضیح داد: خیلی دوست دارم که در جریان جزئیات فیلم باشم،  شاید اگر از کوهن بپرسید بگوید من زیادی نظر می دهم، همه مراحل تدوین را دنبال می کنم و این شوخی مورد علاقه من تا آخرین لحظه در فیلم بود اما در تدوین نهایی به تشخیص کوهن حذف شد. به گفته آیلا ، او آنقدر در مورد فیلم های کوهن وسواس به خرج می دهد که شوهرش اکثر اوقات تا پایان تدوین او را در جریان قرار نمی دهد، چون می داند این مرحله خطرناکی است و باید به آیلا جواب پس بدهد.

فیشر و کوهن همدیگر را در کار به شدت حمایت می کنند و به گفته فیشر، این کوهن بود که او را برای بازی در نقش های کمدی تشویق کرد. فیشر در مصاحبه با نشریه پیپل گفت: مدت ها برای به دست آوردن نقش های درام تلاش می کردم اما ناکام می ماندم. تا اینکه کوهن به من گفت تو یکی از بامزه ترین آدم هایی هستی که می شناسم  چرا سراغ کمدی نمی روی؟ و از اینجا بود که بازی درخشان او در کمدی هایی مانند The Wedding Crashers  و Confessions Of A Shopaholic  کلید خورد؛

فیشر و کوهن با سه فرزند خانواده بی نظیری به نظر می رسند، کوهن در مصاحبه ای از حمایت همسرش قدردانی کرد و گفت او همیشه، به خصوص در روزهای شلوغ و طولانی فیلمبرداری، کنار من است. او ادامه داد: بعضی روزها در پایان یک روز کاری طولانی فقط موفق به فیلمبرداری یک صحنه می شوی و این یعنی باید همسری با درک فوق العاده بالا داشته باشی. و من به خاطر داشتن چنین همسری بسیار خوشبختم.


برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست