علم و دانش

نظرتان درباره جشن عروسی بیست و هشت هزار دلاری در آسمان چیست؟ 

 

شرکت چارتر هواپیما به نام  Air Charter Service تجربه عروسی در آسمان را برای زوج هایی که  مایلند در دوران پاندمی، در آسمان ازدواج کنند، ارائه می کند. 

زوج ها با پرداخت نرخ پایه 18 هزار دلار می توانند به مدت دو ساعت با جت 16 نفره یا جت سبک 6 نفره پرواز کنند. 

شیوع کرونا ویروس صنایع بسیاری را به بن بست کشانده و با خطر ورشکستگی روبرو کرده است. از جمله صنایع و بخش های مرتبط با جشن های عروسی. 

محدودیت های تعیین شده برای اجتماعات و گردهمایی ها و لزوم حفظ فاصله  اجتماعی، بسیاری از زوج ها را مجبور کرده است عروسی شان را به تعویق بیندازند. در حالی که برخی دیگر به برگزاری جشن خودمانی و کوچک بسنده می کنند. 

یک شرکت چارتر، به زودی جایگزین تالار ضیافت را در قالب کابین یک جت خصوصی ارائه می دهد. 

 

 

همانطور که گفته شد، قیمت بسته ها از 18 هزار دلار شروع می شود. قیمت ها بر اساس اندازه هواپیما و  امکانات رفاهی متفاوت است. 

امکانات رفاهی استاندارد در هر بسته شامل اتومبیل و راننده برای انتقال زوج به فرودگاه منتخب زوج، گل آرایی داخل کابین و شامپاین و غیره است. 

مراسم عقد و ازدواج باید قبل از سوار شدن به هواپیما در یک مکان رسمی مانند عبادتگاه یا دفتر شهرداری انجام شده باشد. 

بسته Ultimate Wedding in the Sky با قیمت 28 هزار دلار، شامل پرواز 2 ساعته با یک هواپیمای خصوصی کابین بزرگ، مانند بمباردیر چلنجر 850 است. در صورت وجود مهمان، چلنجر 850 می تواند گنجایش 16 مسافر را داشته باشد. زوج خوشبخت می توانند مسیر پرواز خود را انتخاب کنند.

برای زوج هایی که بودجه کمتری دارند، بسته  Just the Two of Us  تجربه ای به یادماندنی را ارائه می کند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست