فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

نبرد دو قهرمان بی‌شکست: فلوید می‌ودر و حبیب نورمحمدوف

خبر می‌رسد که فلوید می‌ودر قهرمان افسانه‌ ای هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) دعوت حبیب نورمحمدوف قهرمان سبک‌وزن UFC به مسابقه را پذیرفته است. این بوکسور بازنشسته، در پاسخ به این دعوت، به رسم معمول این ورزش، گفته: <بیا دوباره لاس وگاس را به اوج برسانیم>. او همچنین از شبکه‌های بزرگ تلویزیونی دعوت کرده که، خود را برای گزارش این مسابقه‌، آماده کنند.

احتمالا، استفاده‌ می‌ودر از این جمله‌ ویژه، برای پذیرفتن دعوت به مبارزه، به درگیری و شاخ و شانه کشیدن زشتی که میان تیم‌های حبیب و کانر مک‌گرگور، پس از پیروزی، مبارز روس در مسابقات UFC 229 اشاره دارد. این درگیری‌ها توسط بسیاری محکوم شده‌ و اکنون حبیب و مک‌گرگور در انتظار ادامه‌ تنبیهات برای خود و تیم‌هایشان، به سر می‌برند.

می‌ودر که رکورد 51 برد و 0 باخت را دارد، ماه آگوست سال گذشته و پس از شکست دادن مک‌گرگور، دستکش‌های بوکسش را به دیوار آویخت و اعلام بازنشستگی کرد. با این حال، او هنوز درخواست‌های اینچنینی برای بازگشت به رینگ و یک چک پرداختی دیگر را، رد نمی‌کند.

نورمحمدوف پس از پیروزی‌اش بر کانر مک‌گرگور ایرلندی در هفته‌ گذشته، می‌ودر را به مبارزه دعوت کرد. این مبارز روس‌تبار، در ویدیویی که در شبکه‌های اجتماعی پخش شد، در کنار لئونارد الربه، مدیر تبلیغات می‌ودر ایستاده و می‌گوید: <آهای فلوید… بیا برویم و یک مسابقه بدهیم، همین حالا: تو که با 50 برد و 0 باخت هستی و من هم 27 برد و 0 باخت؛ دو مبارزی که هرگز شکست نمی‌خورند. بیا مسابقه بدهیم. چرا که نه؟ باید مسابقه بدهیم، زیرا در جنگل، تنها یک سلطان وجود دارد>. او ادامه می‌دهد: <و البته، من همان سلطان هستم، زیرا سلطان جنگل هم نتوانست مک‌گرگور را به زیر آورد، اما من توانستم این کار را به سادگی انجام دهم. این هم دلیل. حالا باید مسابقه بدهیم>.

اما می‌ودر همیشه خود را از نظر بدنی، در شرایط عالی نگاه داشته است. این بوکسور 41 ساله، پیشتر نیز ایده بازگشت به رینگ را، برای هوادارانش مطرح کرده بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 6
  • 0