اخباراخبار کانادا

ناامیدی و سردرگمی مسافران هوایی کانادا با اجرایی شدن قانون قرنطینه اجباری در هتل

 

 

آغاز محدودیت های جدید سفر مسافرانی را که قصد بازگشت به کانادا را دارند دچار مشکل بزرگ معطلی پشت خطوط تلفن برای رزرو هتل کرده است.

با الزام مسافران ورودی به کانادا به انجام تست کووید-19 در فرودگاه و اقامت در هتل تا مشخص شدن نتیجه تست، از مسافران خواسته شده پیش از سفر به کانادا از طریق تلفن اتاق خود را در هتل های مورد تائید دولت رزرو کنند. اما ظاهرا تماس با شماره های اعلام شده کار چندان ساده ای نیست. اوشن جی که از لندن قصد سفر به تورنتو برای شروع کار جدیدش را دارد گفت بعد از ساعت ها معطلی پشت خط، پیش از آنکه موفق شود با پذیرش صحبت کند، تماس قطع شده است.

جی بعد از یک سرچ اینترنتی متوجه شد او تنها کسی نیست که با این مشکل مواجه شده است. او در ادامه به سایت استار گفت: بالاخره بعد از بیش از 15 ساعت معطلی طی 5 تماس، موفق شدم در یک هتل برای سه شب، به مبلغ شبی 329 دلار، جا رزرو کنم. او افزود: از یک گروه 77 نفری که قصد سفر به کانادا را داریم، تنها 2 نفر موفق به رزرو هتل شده ایم.

طارق محمود و همسرش که در ماه ژانویه موفق به دریافت ویزای تحصیلی شده بودند به خاطر عدم دسترسی به هتل ها برای رزرو اتاق، مجبور به کنسل کردن پرواز خود و پرداخت جریمه سنگینی شدند. طارق گفت علاوه بر خودش، چندین نفر از اقوامش در کانادا نیز مرتبا برای تماس با هتل ها و رزرو اتاق از طرف او تلاش کرده بودند اما هیچ یک به نتیجه نرسیده و پس از 5 یا 6 ساعت معطلی، تماس قطع شده بود.

 

 

با وجود نرخ متفاوت قیمت هتل های مورد تائید، دولت مبلغ سه شب اقامت در این هتل ها را به ازای هر نفر تا سقف 2000 دلار، شامل هزینه اتاق، غذا، حراست، حمل و نقل، و اقدامات بهداشتی پیشگیرانه، اعلام کرده است.

علاوه بر آن، هم اکنون در فرودگاه پیرسون تورنتو صف طولانی مسافران برای انجام تست  کووید-19 تشکیل شده، و مسافران پس از انجام تست نیز برای سوار شدن به وسایل حمل و نقل دولتی جهت رفتن به هتل، باید در صف طولانی دیگری منتظر بمانند.

دولت ضمن اعلام هتل های مورد تائید، از مسافران خواسته است جهت انجام رزرواسیون هتل با شماره 18002948253 از آمریکای شمالی و با شماره 16308302992 از سایر نقاط دنیا، بین ساعت 8 صبح تا 11 شب، تماس حاصل کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست