صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / ناامیدکننده ترین فیلم های هالیوود در سال 2017

ناامیدکننده ترین فیلم های هالیوود در سال 2017

Leeza

طی سال 2017، چندین فیلم ناامیدکننده به روی پرده رفت. همه این فیلم ها الزاما کارهای بدی نبودند، اما نتوانستند در حد انتظاری که از آنها می رفت ظاهر شوند. علیرغم وجود این چند فیلم، در کل می توان سال 2017 را به لطف چند فیلم برتر و مستحق دریافت جایزه، از جمله Lady Bird،  Call Me By Your Name، The Disaster Artist، The Shape Of Water   و Star Wars: The Last Jedi و فیلم های دیگر، برای عرصه سینما موفقیت آمیز تلقی کرد.

اما، مروری داشته باشیم به فیلم های بد امسال:

 

The Dark Tower

فیلم اقتباس شده از کتاب نویسنده مشهور، استیون کینگ، دو تن از مشهورترین بازیگران یعنی ایدریس البا و متیو مک کانهی را در لیست بازیگران خود داشت. این فیلم همه شرایط تبدیل شدن به یکی از فیلم های خوب تابستانی را داشت، اما در گیشه موفق نبود. The Dark Tower را می توان یکی از بدترین اقتباس ها از کتاب های کینگ توصیف کرد.

 

Suburbicon

مشکل این فیلم که فیلمنامه آن توسط برادران کوهن نوشته شده و توسط جورج کلونی مشهور کارگردانی شده است، این است که نتوانست در حکایت یک داستان جذاب و خوب موفق باشد.

 

 

 

Guardians of the Galaxy: Vol. 2

کریس پرت در نقش کاراکتر اصلی فیلم یعنی Star Lord در جلب توجه بیننده موفق نبود. شوخی های فیلم نیز کاملا بی مزه و یخ از کار در آمده اند.

 

 

Mother

آخرین فیلم دارون آرونوفسکی ( کارگردان) با نقدهای مثبت و منفی روبرو شده است. برخی از صاحبنظران این فیلم ترسناک با بازی جنیفر لارنس را ستایش کرده ولی بسیاری دیگر آن را بی ارزش توصیف کرده اند. در حالی که فیلم قبلی آرونوفسکی به نام Black Swan مدعی دریافت جایزه بود، فیلم Mother مسلما برای او دردسرساز خواهد بود.

 

 

 

The Beguiled

سوفیا کوپولا یکی از کارگردانان طراز اول سینما محسوب می شود. اما فیلم اخیر او را می توان یک فیلم معمولی، نه چندان عالی و نه چندان بد، توصیف کرد.

 

 

Justice League

با توجه به شکست فیلم Batman v Superman، صاحبنظران شانس زیادی برای فیلم Justice League قایل نشده بودند. اینطور که از گیشه فروش استنباط شد، گرد آوردن مجموعه ای از ابرقهرمانان محبوب کتاب های مصور از جمله سوپرمن، زن شگفت انگیز، بتمن، فلش، آکوامن و سیبورگ نتوانست انبوه تماشاگران را به سالن سینماها بکشاند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *