فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

می‌گویند دختر شایسته‌ کانادا شبیه تیلور سویفت است

نماینده‌ کانادا در مسابقات امسال ملکه زیبایی جهان، بدون شک بسیار زیبا بود، اما برخی از تماشاچیان مسابقه، همچنین باور دارند که چهره‌ او، به طرز غریبی، آشنا به نظر می‌رسید. خانم مارتا مگدالنا استپین که 24 سال دارد و اهل شهر وینسور استان انتاریو است، امسال به نمایندگی از کانادا به شهر بانکوک در تایلند رفت، تا در مسابقات ملکه زیبایی شرکت کند. اما به محض انتشار تصاویر او در دنیای آنلاین، هوادارانش دریافتند که او شباهت عجیبی به تیلور سویفت خواننده‌ جوان آمریکایی دارد.

این شباهت ویژه، توجه کاربران توییتر را نیز جلب کرد. برخی از این کاربران، با به اشتراک‌گذاشتن عکس‌هایی متنوع که از زوایای مختلف از این مدل کانادایی گرفته شده‌اند و مقایسه آنها با عکس‌های سویفت، این شباهت را به تصویر کشیده‌اند. برخی دیگر از کاربران، حتی صحنه‌هایی از مسابقات ملکه‌ زیبایی را، با بخش‌هایی از زندگی هنری سویفت مقایسه کرده‌اند. برای نمونه، کاربری با نام Mariz  دو عکس را با هم مقایسه کرد که یکی درباره برخورد سویفت در مراسم جوایز MTV با کانیه وست است و دیگری مجری سیاهپوست و سالمند مسابقات ملکه‌ زیبایی را در کنار دختر شایسته‌ کانادا نشان می‌دهد. او با لحنی طنزآمیز می نویسد: <ماجرای درگیری لفظی تیلور سویفت و کانیه را یادتان می‌‌آید؟ این وضعیت حال حاضر آن دو است! احساس پیری نمی‌کنید؟>.

اما دختر شایسته‌ کانادا، که توانست تا سطح گروه 10 نفری نهایی این مسابقات صعود کند، در سایت رسمی Miss Canada درباره‌ خود به طنز می‌گوید: <من احتمالا  آن چیزی نیستم که بسیاری از مردم، از دختر شایسته‌ کانادا انتظار دارند، اینکه سرتاسر تنم خالکوبی باشد و موهایم هم از آن رنگ‌های عجیب داشته باشد. به نظر من، زیبایی معنادار، در درون یافت می‌شود، اما چه کسی گفته که ما حق نداریم بیرونمان را، هم تزئین کنیم تا زیباتر شود؟>

امسال 94 دختر در مسابقات ملکه زیبایی جهان شرکت کرده بودند و از میان آنها، کاتریونا گرِی دختر شایسته‌ فیلیپین، برنده‌ تاج ملکه زیبایی گردید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 6
  • 0