فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

مگان فاکس و پست نسبت داده شده به او در مخالفت با ماسک

 

 

مگان فاکس ادعا کرد پستی درباره مخالفت با استفاده از ماسک در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده و به او نسبت داده شده است. مگان اسکرین شات این پست اینستاگرامی که در توییتر دست به دست می چرخد را نیز منتشر کرد. در این پست منتسب به مگان نوشته شده است: بالاخره تصمیم گرفتم به کائنات اعتماد کنم و سلامتی خود و خانواده ام را به آن بسپارم. 

هرچند بسیاری از کاربران توییتر نیز این پست را جعلی خواندند، مگان فاکس 34 ساله فورا آن را تکذیب کرد و گفت این پست متعلق به او نیست. او در اینستاگرام نوشت: من هیچ وقت درباره پوشیدن ماسک اظهارنظر نکرده ام. خیلی وحشتناک است حرفی از طرف شما وایرال شود و به خاطر آن فحش بشنوید که اصلا روحتان از آن خبر ندارد. اینترنت جای بامزه‌ ای است! 

در حال حاضر مگان با مشین گان کلی، رپر 30 ساله رابطه عاشقانه دارد. این زوج اولین بار در ماه می سال گذشته با هم دیده شدند که باعث شد برایان آستین گرین، همسر سابق فاکس، جدایی از او در اواخر سال 2019 پس از 10 سال زندگی مشترک را تایید کند. فاکس و گرین صاحب سه پسر هستند.

مشین گان کلی عشق به مگان را عشق در یک نگاه توصیف کرد و مگان نیز دوست داشتن کلی را عشق به سونامی یا حریق جنگل تشبیه کرد. او نوشت: درگیر عشق کلی شدن به قدری پرقدرت و در عین حال دوست داشتنی است که چاره ‌ای جز تسلیم باقی نمی گذارد. هفته گذشته مشین گان کلی عشق خود به مگان را در روز ولنتاین با انتشار عکس گردنبندی نشان داد  که در آویز آن یک قطره خون دیده می شد و زیر آن نوشت: تا همیشه خونت را دور گردنم می‌ اندازم

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست