صفحه اصلی / اخبار / مژده به علاقمندان؛ ورود نوزده بازی ویدیویی جدید به بازار تا پایان سال

مژده به علاقمندان؛ ورود نوزده بازی ویدیویی جدید به بازار تا پایان سال

علاقمندان به بازی های ویدیویی، تا پایان سال 2017 به چند بازی جدید و فوق العاده ، از Destiny 2 گرفته تا Super Mario Odyssey و غیره دسترسی خواهند داشت. شما چه به بازی آنلاین با دوستان علاقمند باشید یا بازی های انفرادی، می توانید بازی مورد نظرتان را در میان 19 تازه وارد به بازار پیدا کنید. در اینجا به چند بازی جدید اشاره می شود. برخی از این بازی ها اواخر آگوست وارد بازار شده اند:

Tacoma

داستان این بازی که در سال 2088 می گذرد، به 6 سرنشین یک ایستگاه فضایی مربوط می شود. شما در این بازی نقش یک کارآگاه را بازی می کنید. اگر بازی Gone Home را انجام داده باشید، Tacoma برایتان آشنا به نظر خواهد رسید. این بازی برای Xbox One، Window 10 PC، Mac و Linux می باشد.

 

Uncharted: The Lost Legacy

اگر به ماجراهای شبیه فیلم های ایندیانا جونز یا سری های قبلی بازی Uncharted علاقمند هستید، از The Lost Legacy لذت خواهید برد. این بازی برای PlayStation 4 می باشد.

 

Destiny 2

سازندگان بازی محبوب Halo، هم اکنون بازی جدیدی را روانه بازار کرده اند. در این بازی می توانید موجودات فضایی که زمین را اشغال کرده اند از بین ببرید. این بازی برای Xbox One، PlayStation 4   و PC  می باشد.

 

Super Mario Odyssey

بازی های ماریو نیاز به معرفی ندارند. بازی جدید برای Nintendo Switch می باشد.

 

چند بازی جدید دیگر عبارتند از: Madden NFL 18، Pokken Tournament DX، Cuphead ، Forza Motorsport 7 ، South Park: The Factured But Whole ، Star Wars: Batlefront 2 و Call of Duty:WWII.

Behnam Marfou

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *