موزیک

Leeza

 

Dolly Parton

Pure and Simple

دالی پارتون، اسطوره موسیقی کانتری، پس از حدود 50 سال فعالیت در عرصه موسیقی، همچنان خستگی ناپذیر و با انگیزه پیش می رود.

پارتون در چهل و سومین آلبوم استودیویی اش، بار دیگر استعداد و صدای فوق العاده اش برای داستان گویی را به رخ کشیده است و مکنونات قلبی اش را با ترانه هایش ابراز کرده است. آلبوم مورد اشاره، 19 آگوست توسط کمپانی Dolly Records  و RCA Nashville منتشر شد.

 

 

Frank Ocean

Blone

خواننده سبک RandB، یک سال پس از تاریخی که وعده اش را داده بود، دومین آلبوم استودیویی خود را منتشر کرد. او آخرین بار در سال 2012، آلبوم Channel Orange  را منتشر کرده بود.

آلبوم جدید 20 آگوست 2016، بصورت انحصاری در iTunes Store و Apple Music عرضه شد. چند هنرمند میهمان از جمله بیانسه، رزی واتسون، کندریک لامار، یانگ لین، آستین فاینشتاین و چندین هنرمند دیگر در تهیه این آلبوم با فرانک اوشن همکاری کرده اند.

 

 

Lindsey Stirling

Brave Enough

لیندسی استیرلینگ نوازنده ویولن که در موسیقی کلاسیک آموزش دیده است، در سال 2010 و پس از شرکت در رقابت های تلویزیونی America’s Got Tallent به شهرت رسید.

این هنرمند همچنان از ساز کلاسیک خود برای اجرای ترانه ها به شیوه مدرن استفاده می کند و به خلق آهنگ های مناسب رقص سبک electronic dance روی آورده است. استیرلینگ برای سومین آلبوم اش با هنرمندانی چون Zedd، Christina Perri  و هنرمندان دیگر کار کرده است.

تک ترانه او به نام Something Wild، در موسیقی متن فیلم Pete’s Dragon گنجانده شده است.

 

 

Amos Lee

Spirit

آموس لی، خواننده و ترانه سرای سبک فولک- راک، 19 آگوست، ششمین آلبوم استودیویی اش را روانه بازار کرده است.

این آلبوم 10 سپتامبر در صدر بیلبورد Top Rock Albums قرار گرفت. بد نیست بدانید که این سومین آلبوم لی است که در میان 10 آلبوم برتر بیلبورد مورد اشاره قرار می گیرد.

این اولین بار است که آموس تهیه کنندگی آلبوم اش را شخصا به عهده گرفته است. او پاییز امسال تور آمریکای شمالی خود را آغاز خواهد کرد. تور پاییزه او شامل اجرای برنامه در نیویورک، شیکاگو و لس آنجلس می باشد.

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *