اخباراخبار جهان

مورخ روسی با دزدیدن اجساد بیست و نه دختربچه با آنها کلکسیون عروسک ساخت

روسیه- به نقل از دیلی میل، آناتولی موسکوین 53 ساله، اهل نیژنی نووگورود – روسیه، که با خارج کردن اجساد 29 دختربچه از قبر، آنها را مومیایی کرده و به عروسک تبدیل کرد، از عذرخواهی از والدین کودکان خودداری کرده و خواهان آزادی اش از بیمارستان روانی شد. 

والدین این فرد تحصیلکرده، که در آپارتمان او در نووگورد زندگی می کردند، ادعا کردند که از اعمال او بی اطلاع بودند. مادر هم اکنون 77 ساله موسکوین گفت: ما این عروسک ها را می دیدیم، ولی نمی دانستیم که داخل آنها جسد قرار دارد. فکر می کردیم درست کردن این عروسک های بزرگ سرگرمی فرزندمان است. 

همانطور که گفته شد، سارق اجساد از عذرخواهی امتناع کرده و خواهان مرخص شدن از بیمارستان روانی برای مراقبت از مادر سالمند و آغاز زندگی جدید با دوست دخترش شده است. وی امتناعش از عذرخواهی را توجیه کرد و گفت: آنها (والدین) دختران شان را دفن کردند. معتقدم با این کار از همه حق و حقوق خود گذشتند. 

یکی از کارشناسان و پزشکی که موسکوین را مورد ارزیابی روانی قرار داده است، معتقد است که شیزوفرنیای او درمان شده و می تواند مرخص شود. اما دادگاه این ادعا را نپذیرفته و حکم داد که نامبرده باید به مدت 6 ماه دیگر در بیمارستان روانی باقی بماند. 

موسکوین در سال 2011 بازداشت و به 44 فقره دستکاری در قبر و خارج کردن اجساد دختربچه های 3 تا 12 سال اعتراف کرد. 

وی در جریان دادرسی ابتدایی خطاب به قربانیان گفت: شما دختران تان را در سرما رها کردید. من آنها را به خانه آوردم و گرم کردم! 

بقایای قربانی 10 ساله جنایت، اولگا شاردیمووا، یکی از 29 جسدی بود که از قبر خارج شده و مومیایی شد. مادر 46 ساله او در سرکشی های هفتگی اش به مزار اولگا، متوجه دستکاری شدن قبر و خالی بودن تابوت نشده بود. این زن با ارائه دادخواست، مخالفت خود با آزادی موسکوین را اعلام کرد و گفت: او یک بیمار است!


برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست