اخباراخبار کانادا

ملودی قادری کرد-ایرانی تبار به نمایندگی از کانادا در رقابت جهانی Miss World Canada 2020

 

* ابتدا حضور شما در مرحله فینال رقابت های Miss World Canada 2020 را تبریک می گوییم. این یک دستاورد بزرگ است. برایتان آرزوی موفقیت می کنیم. لطفا خودتان را برای خوانندگان عزیز معرفی کنید. مسلما آنها مایل به شناخت هرچه بیشتر شما می باشند. 

ملودی قادری، متولد تورنتو- کانادا هستم. فارغ التحصیل رشته خدمات اجتماعی به مهاجران و پناهندگان از Seneca College و همچنین دارای مدرک ممتاز در رشته ترکیبی با گرایش جامعه شناسی، روانشناسی و مهاجرت، از دانشگاه Lakehead.  فعالیت های حرفه ای و داوطلبانه من بر ادغام مهاجران و پناهجویان متمرکز بوده است. 

 

* نمایندگی کانادا در یک رقابت جهانی زیبایی، به عنوان یک کرد-ایرانی تبار، ستودنی است. مسیری که برای رسیدن به این جایگاه جهانی طی کردید چگونه بود؟

تا به اینجا فوق العاده بوده است. در طول رقابت ها با خانم های قدرتمند، با انگیزه و پر تلاش آشنا شده ام. همچنین این فرصت را داشته ام تا به لطف همکاری با چندین سازمان، از جمله Youth Assisting Youth و خانه کردهای تورنتو (Toronto Kurdish House)، مهارت های ارتباطی ام را گسترش  بدهم. افتخار می کنم که هم نماینده کردها و هم کامیونیتی ایرانی هستم. 

 

* اعضای هیئت داوران در رقابت های زیبایی برای کنشگری در زمینه های اجتماعی، جهانی و محیط زیست ارزش قائل هستند. آیا کنشگر هستید؟ از چه گروه یا اهدافی حمایت می کنید؟ برایمان از سازمان هایی که با آنها همکاری کرده اید بگویید. 

من مدافع اقلیت ها در کانادا هستم و همیشه والدین سخت کوش خودم را الگو قرار داده ام. آنها در سنین بیست و چند سالگی، با 20 دلار سرمایه به کانادا مهاجرت کردند. در حالی که خانواده ای در کانادا نداشته و از کمترین حمایت برخوردار بودند. تجربه والدین من، نمونه آن چیزی است که بر مهاجران و پناهجویان به کانادا گذشته است و می گذرد. من در گذشته به صورت داوطلب در YMCA و مراکز حمایت از مهاجران و پناهجویان کار کرده ام. 

* برایمان از علایق تان بگویید؟ چگونه با سبک زندگی جدید در دوران پاندمی خو گرفته اید؟ 

به خوانندگی، هنرهای نمایشی، ورزش  و مطالعه علاقمند هستم. باید بگویم خو گرفتن با شرایط پاندمی برایم آسان بود. امسال قصد سفر داشتم، اما پاندمی باعث شد چیزهای جدید بیاموزم. برای اولین بار است که در رقابت های Miss World Canada شرکت کرده ام و برای کسب مهارت های جدید تلاش می کنم. 

 

* شما خواننده توانایی هستید. آیا می توانیم به زودی آلبوم شما را داشته باشیم؟ برنامه شما در زمینه موسیقی چیست؟ 

در حال حاضر، من و تیم همکارانم مشغول تنظیم یک ترانه به اتفاق تهیه کننده سرشناس SLMN هستیم. او قبل از این با هنرمندانی چون ماریا کری، آندرس و روی وودز و دیگران کار کرده است. شعر ترانه توسط من و یک هنرمند بااستعداد دیگر به نام جووان تیلور سروده شده و احتمالا نوامبر 2020 منتشر خواهد شد. 

 

* اگر عنوان Miss World 2020 را کسب کنید، برنامه شما برای ایجاد یک دنیای بهتر چه خواهد بود؟ 

در طول فعالیت های داوطلبانه، تحصیلی و کاری ام، شاهد برخی موانع مشترک بر سر راه مهاجران و پناهندگان بودم. از جمله عدم دسترسی به خدمات، عدم تسلط بر زبان و معیارهای سختگیرانه برای واجد شرایط بودن و طولانی بودن زمان انتظار. هم اکنون و با توجه به پیامدهای پاندمی، اساسی ترین مساله  از نظر من اشتغال است و بایستی به آن پرداخته شود. هدف من ایجاد یک برنامه راهنمایی مجازی در سراسر انتاریو است. راهنمایی مجازی می تواند به توانمندسازی نسل های آینده و آموزش مهاجران و پناهندگان برای موفقیت در بازار کار کانادا کمک خواهد کند.

در پایان، از اینکه وقت خود را برای مصاحبه با من اختصاص دادید و همچنین از طرفداران، دوستان و خانواده ام متشکرم. از The Greater Toronto Kurdish House برای حمایت های بی پایان شان از خودم و Immigrationway سپاسگزارم. 

 

Social media:

www.melodyofficial.com

Instagram: Realonemelo

Email: info@melodyofficial.com

Youtube:

https://www.youtube.com/channel/UClHtwJ4YuoubF_b6m4-L9ug?view_as=subscriber


برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست