صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / ملانیا ترامپ مهر سکوت درباره شایعه خیانت ترامپ را شکست!

ملانیا ترامپ مهر سکوت درباره شایعه خیانت ترامپ را شکست!

ملانیا ترامپ، از زمان به دست آوردن عنوان <بانوی نخست آمریکا> به این سو چندان در ملاءعام حاضر نشده است. در این مدت شایعات بسیاری درباره زندگی زناشویی متشنج او و دونالد ترامپ، منتشر شده است.

اخیرا، کتاب Fire and Fury به قلم مایکل وولف به بازار آمد که در آن به خوابیدن ملانیا و ترامپ در اتاق خواب های جداگانه، اشاره شده بود. پس از آن Wall Street Journal گزارشی را منتشر کرده و مدعی شد که وکیل ترامپ مبلغ 130 هزار دلار به یک بازیگر فیلم های پورن حق السکوت داده تا رابطه اش با ترامپ را فاش نکند. اما مدتی بعد InTouch، متن مصاحبه 2011 خود با دانیلز (بازیگر پورن) را منتشر کرد که در آن به جزئیات رابطه اش با ترامپ اشاره شده بود. در کتاب وولف، همچنین شایعه رابطه ترامپ با نیکی هیلی (سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد) مطرح شده است. هرچند که نیکی این اتهام را قویا رد کرده است.

پس از سکوت نسبتا طولانی ملانیا به این شایعات، اخیرا استفانی گریشام، سخنگوی ملانیا، به نمایندگی از سوی خانم ترامپ، درباره آنها اظهار نظر کرد و این شایعات را بی اساس دانست. گریشام در پیامی که در توییتر منتشر کرد نوشت: اخبار دروغین از نشریات زرد و مستهجن و برنامه های تلویزیونی به رسانه های عمده سرایت کرده است. ملانیا بر روی خانواده و نقش اش به عنوان <بانوی نخست آمریکا> متمرکز شده و نه سناریوهای غیرواقعی که به صورت روزانه از سوی انتشار دهندگان اخبار جعلی، ساخته و پرداخته می شوند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *