Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / ملانیا به کودکان پناهنده اهمیت نمی‌دهد!

ملانیا به کودکان پناهنده اهمیت نمی‌دهد!

ظاهرا کاخ سفید دلیل دیگری به ما داده تا از ساکنانش متنفر شویم. این بار، ماجرای بازدید <ملانیا ترامپ> در روز 21 جون، از کودکانی است که در نتیجه‌ فرمان Zero Tolerance، از خانواده‌هایشان جدا شده‌اند. بر اساس این فرمان، مهاجرین غیرقانونی بزرگسال، از کودکان همراه شان جدا شده و برای رسیدگی به جرم شان به دادگاه فدرال فرستاده می شوند. مساله‌ای که این بار توجهات را به خود جلب کرده این است که <ملانیا> در جریان این بازدید، ژاکتی به تن دارد که عبارت نوشته شده در پشت آن، این‌گونه معنا می‌شود: <برای من که اهمیتی ندارد، برای شما دارد؟>.

<استیون کُلبر> مجری برنامه‌ The Late Show در این مورد گفته: <افرادی که ظاهرا طرفدار او هستند، اجازه داده‌اند که او با ژاکتی که رویش نوشته <برای من که اهمیتی ندارد> سوار هواپیما شود و به دیدن این کودکان برود. جهت اطلاع می‌گویم: <برای ما اهمیت دارد>. پس از انتشار عکس‌ها و بالا گرفتن قائله، <استفانی گریشام> سخنگوی بانوی اول آمریکا به توییتر رفت و گفت که پوشیدن ژاکت مورد نظر، به هیچ منظور خاصی نبوده و قرار نبوده پیامی را منتقل کند. <کتی گریفین> کمدین و بازیگر معروف در پاسخ به این توییت، در صفحه‌ خودش در توییتر می‌نویسد: <نه خانم گریشام. این از آن جور اشتباهات نیست. این از آن دفعات نیست که بگویید کفش پاشنه بلند پوشیده و پیامی نداشته. اینجا مساله پوشیدن این ژاکت در زمانی است که هم او و هم شوهرش، دارند به اهمیت ندادن به کودکان متهم می‌شوند>.

<چلسی هندلر> که او هم کمدین و چهره‌ تلویزیونی است، در توییترش نوشته: <دورویی ملانیا که می‌خواهد با این ژاکت برود به مرز و با انگلیسی شکسته بسته‌اش با پناهجویان گفتگو کند، قابل گذشت نیست. این پاسخی است به همه هواداران این خانم که می‌گویند او می‌تواند به پنج زبان حرف بزند: ظاهرا انگلیسی در فهرست آن زبان‌ها نیست!>

اما <دونالد ترامپ> هم در پاسخ، با استفاده از عبارات مخصوص خودش، سخن گفته. او می‌نویسد: <مساله‌ عبارت روی ژاکت ملانیا، اشاره به اخبار جعلی رسانه‌ها داشته که صداقت ندارند. این اخبار دیگر برای او اهمیتی ندارند>.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *