اخباراخبار کانادا

مقررات منع رفت و آمد در انتاریو منتفی است؛ در عوض اعمال محدودیت های بیشتر در استان

 

انتاریو- داگ فورد، رئیس دولت انتاریو، می گوید که فردا سه شنبه 12 ژانویه مقررات و محدودیت های بیشتر را برای سراسر استان اعلام خواهد کرد، اما به نظر می رسد مقررات منع رفت و آمد شبانه در میان نخواهد بود. 

منابع نزدیک به دولت در گفتگو با 680 News اعلام کردند که در حال حاضر مقامات بهداشتی، منع رفت و آمد شبانه را توصیه نمی کنند. 

آخر هفته گذشته، کبک اولین استانی بود که این مقررات به اجرا گذاشت. برخورد پلیس با متخلفین به صدور بیش از 200 برگ جریمه انجامید. 

در مورد انتاریو، داگ فورد اعلام کرد که دولت اش آماده است موثرترین اقدامات را برای امنیت ساکنان انجام بدهد.  فورد گفت: ما تمام آخر هفته را کار کردیم و توصیه های جدید را در هیئت دولت مطرح خواهیم کرد. 

داگ فورد بار دیگر بر بحرانی بودن وضعیت در استان و همچنین تحت فشار قرار داشتن سیستم مراقبت های درمانی  تاکید کرد. وی از انتاریویی ها خواست که تا قبل از شروع واکسیناسیون عمومی از بهار سال جاری، مقررات و توصیه ها را رعایت کنند. فورد گفت: کارکنان مراقبت های بهداشتی، بیمارستان ها و واحدهای بهداشت عمومی همه تلاش خود را می کنند تا از واکسیناسیون هرچه بیشتر افراد اطمینان حاصل شود. اما واکسیناسیون عمومی تا آوریل، مه و جون اتفاق نمی افتد. تا آن زمان باید توصیه های بهداشتی و ایمنی را رعایت کنیم. 

 

 

اعمال مقررات منع رفت و آمد شبانه در انتاریو در حالی منتفی به نظر می رسد که نظرسنجی های اخیر حاکی از حمایت افکار عمومی از تشدید مقررات قفل یا لاک داون بود. هفته گذشته، شهردار تورنتو، جان توری در مصاحبه با کانال رادیویی Kiss 92.5 ، از احتمال برقراری مقررات منع رفت و آمد در تورنتو صحبت کرد. 

هفته گذشته آمار کل مبتلایان به کووید-19 در انتاریو از 200 هزار نفر فراتر رفت.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست