صفحه اصلی / اخبار / معمای اتومبیلی که از پل در “دان ولی پارک وی” آویزان بود

معمای اتومبیلی که از پل در “دان ولی پارک وی” آویزان بود

صبح روز چهارشنبه، پیدا شدن اتومبیلی بدون سرنشین که از پل Leaside در تورنتو به وسیله‌ چند کابل آویزان شده بود، مقامات پلیس تورنتو را در حیرت و شگفتی فرو برده است. پیدا شدن اتومبیل مذکور، که به نظر می‌رسید در آتش هم بوده، باعث شد تمام سرویس‌های واکنش‌ سریع از جمله پلیس، آتش‌نشانی و امدادگران، همه به منطقه‌ Don Valley Parkway، محل پیدا شدن آن، اعزام شوند.

اتومبیل‌ها و رهگذرانی که با این صحنه مواجه می‌شدند، گاه برمی‌گشتند تا از این صحنه عجیب عکس بگیرند. در ساعت 8 صبح (به وقت زمان شرقی یا Eastern Time)، معمای اتومبیلآویزان، بالاخره حل شد: پلیس در توییترش نوشت که در محل، فیلمبرداری یک فیلم جدید در حال انجام بوده و اتومبیل بخشی از آن بوده است.

اما دقایقی بعد، معما دوباره بازگشت چرا که پلیس دوباره توییت کرد که موضوع فیلمبرداری فیلم، تایید نشده است. تا حدود ساعت10:30 صبح، آتش‌نشانان تورنتو، کابل‌ها را قطع کرده و اتومبیل را پایین آورده بودند.

 

ستوان <ویکتور کوانگ> افسر پلیس تورنتو در گفتگویی با CBC News گفته که هنوز مشخص نیست که این اتفاق چطور افتاده و اتومبیل چرا از پل آویزان بوده است. پلیس می‌گوید آنچه مشخص است این است که هیچ مجوزی برای فیلمبرداری فیلم، یا نصب مجسمه و آثار هنری برای برقراری نمایشگاه هنری، از پلیس برای منطقه درخواست نشده است.

گفته‌های پلیس، شهروندان تورنتو را به فکر فرو برده که چه کسی وقت گذاشته تا یک اتومبیل بدون پلاک، را از این پل آویزان کند؟آیا این کار، یک اثر هنری انتزاعی و مدرن است؟ یا بخشی از فیلمبرداری فیلمی مستقل؟ و یا شیطنت دانش‌آموزان؟

یکی از فرضیات قوی در این مورد این است که این حرکت، چنانکه پیش‌تر هم اتفاق افتاده، بخشی از یک شوخی دانشجویی بوده است؟

پلیس همچنان به تحقیقاتش ادامه می‌دهد و گفته خطری برای امنیت مردم منطقه وجود ندارد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *