صفحه اصلی / اخبار / معلمی که می خواست ارتش کودکان جهادی ایجاد کند، زندانی شد!

معلمی که می خواست ارتش کودکان جهادی ایجاد کند، زندانی شد!

Razi-Clinic

لندن- عمر احمد حق 25 ساله، قصد داشت با استفاده از اسلحه و اتومبیل بمب گذاری شده به 30 هدف، از جمله ساختمان Big Ben  لندن حمله کند.

معلم مدرسه اسلامی در کلاس درس خود در مسجد واقع در Ripple Road خیابان Barking لندن، فیلم های تبلیغاتی داعش را برای 16 شاگردش پخش می کرد. قاضی هادون-کیو، این فرد را دروغگویی خطرناک که قصد تربیت ارتشی از کودکان جهادی برای انجام حملات تروریستی در لندن را داشت، خطاب کرد و او را به 25 سال زندان محکوم نمود.

یکی از کودکان به پلیس گفت که عمر به آنها شیوه های نبرد تن به تن را آموزش می داد و قصد داشت تا 6 سال آینده حملات بزرگی را در لندن انجام بدهد. این کودک افزود: او یک ارتش 300 نفره می خواهد. وقتی به 14 یا 15 سالگی برسیم، آمدگی بدنی انجام عملیات را خواهیم داشت.

قاضی در حین صدور حکم، حق را فردی خودشیفته و عاشق قدرت  توصیف کرد و گفت: تو با اقدامات ات دستورات قرآن و اسلام و همچنین حقوق مردم را نقض کردی. امیدوارم به اشتباهت پی برده باشی.

برخی از اهداف تعیین شده برای حملات تروریستی در لندن عبارت بودند از: حمله به  گارد مخصوص ملکه، سیستم حمل و نقل عمومی، مسلمانان شیعه، مراکز خرید Westfield، ساختمان مجلس و فرودگاه هیتروی لندن.

دو نفر از همدستان حق به نام ابوطاهر معمون 19 ساله و محمد عبید 27 ساله به ترتیب به 12 سال و 4 سال و 3 ماه حبس محکوم شدند. آنها موظف بودند که بودجه عملیات تروریستی را تامین کنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *