اخباراخبار جهان

معاون بازنشسته اف بی آی راننده اتوبوس مدرسه شد! 

آمریکا- راندن اتوبوس مدرسه، اولین شغل مایکل میسون نیست. او در واقع بازنشسته FBI  است که در زمان خدمت، یکی از پست های ارشد پلیس فدرال را در اختیار داشت. او در واقع چهارمین مقام در سلسله مراتب اداری این سازمان بود. 

او بعد از 23 سال خدمت، از سازمان بازنشسته شد، ولی بر خلاف بسیاری از بازنشسته ها، خانه نشینی را انتخاب نکرد و تصمیم گرفت شغل جدیدی بیابد. شغل راننده اتوبوس!

کمبود راننده اتوبوس مدرسه در آمریکا، معضلی جدی را برای والدین ایجاد کرده است. یک مادر مجرد ساکن بالتیمور در گفتگو با خبرنگار CBS مدعی شد که حداقل 3 تا 4 بار در هفته مجبور است Lyft کرایه کند تا فرزندانش را به مدرسه برساند. این کمبود در ایالت ماساچوست به حدی است که از افسران گارد ملی برای راندن اتوبوس های مدرسه استفاده می شود. ایالت پنسیلوانیا نیز قصد به کارگیری این نیرو را دارد. 

میسون در حین تماشای گزارشات خبری از کمبود راننده اتوبوس در محل زندگی اش مطلع شد و تصمیم گرفت دست به کار شود. او می گوید: احساس کردم که باید در دوران پاندمی و پس از آن کار مفیدی انجام بدهم. 

او امیدوار است که سایر بازنشسته ها را به مشارکت هرچه بیشتر در جامعه تشویق کند. 

با اینکه رانندگی اتوبوس مدرسه با معاونت پلیس فدرال آمریکا زمین تا آسمان تفاوت دارد، اما میسون شغل خود را بسیار جدی گرفته است و هر روز صبح قبل از شروع به کار اتوبوس خود را برای احراز اطمینان از کارایی و ایمن بودن آن بازرسی می کند. 


برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست