فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

مشکل جدی رابطه‌ دیوید و ویکتوریا بکهام

گزارش می رسد که دیوید بکهام، پس از به کار بردن واژه‌ <دشوار> در توصیف رابطه‌ خود با همسرش ویکتوریا، موجب گریه افتادن او شده است. او زمان طولانی را که این دو، دور از یکدیگر می‌گذرانند، به عنوان دلیل مطرح کرده است. این ستاره‌ پیشین فوتبال، در گفتگویی با یک برنامه‌ تلویزیونی در استرالیا، در این باره می‌گوید: <این که برای این مدت طولانی در رابطه با یک نفر باشی، کار دشواری است و به تلاش بسیار نیاز دارد. مشکلات به مرور زمان، پیچیدگی بیشتری می‌یابند. سپس موضوع بچه‌ها مطرح است. آنها هم از تو زمان می‌خواهند و سزاوار این زمان هستند. اما این مساله‌ سفرهایی که روی می‌دهد، شرایط را دشوار می‌کند. اما شما باید مشکل را حل کنید>.

امسال، موضوع اسباب‌کشی دیوید به شهر میامی در آمریکا برای بنیانگذاری یک تیم فوتبال، فشار زیادی بر رابطه‌ او با همسرش وارد کرد. افزون بر این، دیوید نخواهد توانست فعلا به خانه بازگردد، چرا که بر اساس تخمین‌هایی که زده شده، پروژه‌ این تیم فوتبال ممکن است تا 7 سال، به درازا بکشد. او خود، در جریان یک کنفرانس خبری، تایید کرد که ویکتوریا و سه فرزندشان بروکلین، رومئو و هارپر به میامی نقل مکان نخواهند کرد و گفت: <آنها هر زمان که بتوانند به من سر خواهند زد>.

دیوید در ادامه‌ این گفتگو تاکید کرد که همسرش در گرفتن این تصمیم، او را پشتیبانی کرده است. با این حال، گزارش‌ها نشان می‌دهند که 12 ماه پیش از این اسباب‌کشی، ویکتوریا، که از اعضای گروه Spice Girls نیز بوده، از افزایش این دوره‌های دوری از شوهرش ابراز نگرانی کرده بود. در جولای سال 2017، یک منبع نزدیک به او، به مجله‌ Now گفت: <یک سری نشست‌ها و گردهمایی‌هایی هست که دیوید نمی‌تواند لغو کند. اما ویکتوریا می‌گوید که نمی‌خواهد پس از 10 سال، برگردد و به این زمان‌هایی که از دست داده‌اند، نگاه کند و افسوس بخورد>.

در نخستین 100 روز از سال جاری، دیوید به میامی، توکیو، اندونزی و چین بدون همسرش سفر کرده و ویکتوریا نیز، تا کنون سفری تنها به کنیا داشته است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 5
  • 0
  • 7
  • 0
  • 21
  • 0
  • 9
  • 0