اخباراخبار کانادا

مسافران کانادایی راه  گریز از قانون قرنطینه اجباری در هتل را یافته اند

 

کانادا- کانادایی هایی که قصد مسافرت دارند و مایل نیستند تن به قرنطینه اجباری در هتل بدهند، به دنبال یافتن راهی برای دور زدن قانون می باشند. 

چند هفته بعد از اینکه دولت فدرال مسافران هوایی را ملزم به قرنطینه 3 روزه در هتل مورد تایید نمود، برخی از مسافران راه خلاص شدن از قرنطینه اجباری را یافته اند. 

طبق گزارش جدید CBC News، برخی از مسافران هوایی قصد دارند با هواپیما به یکی از شهرهای نزدیک مرز آمریکا و کانادا پرواز کرده و از طریق مرز زمینی وارد کانادا بشوند. 

با اینکه مسافران عبوری از مرز زمینی همچنان باید تست منفی کووید-19 را ارائه کنند، ولی فعلا می توانند قرنطینه دو هفته ای اجباری را در منزل سپری کنند و نه هتل! 

با توجه به اینکه هزینه اقامت سه روزه در هتل حدود 2 هزار دلار برای هر نفر می باشد، با این کار می توان 2 هزار دلار در هزینه سفر صرفه جویی کرد. 

 

 

یک زوج کانادایی به  خبرنگار CBC  گفت: اگر بتوانیم 4 هزار دلار صرفه جویی کنم، چرا که نه؟! 

 

این زوج که بطور معمول زمستان را در آمریکا سپری می کند، قصد پرواز به بوفالو – نیویورک و سپس ورود از مرز زمینی به کانادا از طریق گذرگاه مرزی نیاگارا را دارد. یکی از دوستان این زوج قرار است اتومبیل آنها را برایشان به مرز نیاگارا ببرد. بنابراین می بینید که همه چیز دقیقا برنامه ریزی شده است. 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست