صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / مریل استریپ: اپرا وینفری باید رئیس جمهور بشود!

مریل استریپ: اپرا وینفری باید رئیس جمهور بشود!

به دنبال سخنرانی کوبنده و تاثیرگذار اپرا وینفری پس از دریافت جایزه افتخاری Cecil B. DeMille طی مراسم اهدای جوایز Golden Globe، بسیاری از ستاره های هالیوود، از جمله مریل استریپ معتقدند که اپرا بایستی حتما خود را برای انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 نامزد کند.

اپرا وینفری، مجری مشهور برنامه های تلویزیونی با سخنرانی خود که در حمایت از زنان و دختران ایراد شد، حاضران در سالن را به هیجان آورد و به تشویق بی امان واداشت. مریل استریپ که در Golden Globe سال گذشته، جایزه افتخاری Cecil B. DeMille را دریافت کرد، می گوید: اپرا امشب غوغا کرد. می خواهم که خود را برای مقام ریاست جمهوری نامزد کند. فکر نمی کنم قصد این کار را داشته باشد، اما با توجه به سخنرانی امشب، گزینه ای جز این ندارد!

اینطور که به نظر می رسد، علیرغم ادعای دوست صمیمی اپرا، یعنی گیل کینگ در مورد شوخی بودن اظهارات قبلی اپرا مبنی بر نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری، دست اندرکاران صنعت سرگرمی سازی، این ادعا را شوخی تلقی نکرده و مصرانه خواهان ورود اپرا به دنیای سیاست و رقابت های انتخاباتی هستند. باید منتظر شد و دید آیا تشویق ها و اصرارهای همکاران سابق و فعلی اپرا در تغییر عقیده او موثر خواهند بود یا خیر.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *