اخباراخبار جهان

مرگ 7 نفر در روسیه به دلیل نوشیدن مایع ضدعفونی کننده دست! 

 

روسیه – به نقل از TMZ: با اینکه این 7 نفر، به توصیه طنزآمیز دونالد ترامپ مبنی بر نوشیدن وایتکس برای کشتن ویروس کرونا، عمل نکردند، اما حماقت مشابه را مرتکب شدند. این 7 نفر نه برای کشتن ویروس، بلکه به دلیل اینکه مشروب الکلی شان تمام شده بود، اقدام به نوشیدن مایع ضدعفونی کننده حاوی الکل کردند. 

این اتفاق در یک میهمانی 9 نفره رخ داد. قربانیان بین 28 تا 69 ساله بودند. دو فرد دیگر حاضر در میهمانی به دلیل مسمومیت شدید در حالت کما در  بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری هستند. 

دولت روسیه به شهروندان توصیه کرده از نوشیدن مایع ضدعفونی کننده حاوی الکل جدا خودداری کنند! 

لازم به ذکر است که پلیس تحقیقات کیفری را آغاز کرده است. گویا حماقت در روسیه جرم محسوب می شود. 

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

 1. کیهان: اگر با آمریکا مذاکره کنیم، چین و روسیه و هند درباره صداقت ما شک می‌کنند
  https://www.peykeiran.com/Content.aspx?ID=218423
  چرا گوادلوپیست ها ،دشمنان لیبرال دموکراسی ، مارکسیست های روسی ، ملی مذهبی های مارکسیست اسلامی ، فدایی ، توده ای ، اپوزیسیون قلابی در کیهان لندن ، من و تو ، ایران اینترنشنال ، ایران فردا ، میهن ، بی بی سی فارسی ، رادیو فردا ، رادیو فرانس ، دوچه ولله ، سایت مشروطه ، رادیو فرانس ، رادیو زمانه ، یورو نیوز ، اخبار روز ، مردم ریپورت ، کانال وان ، زیتون ، عصر نو ، …. خبر بالا و اخبار زیر را سانسور میکنند :
  ۷ نفر در روسیه با خوردن مواد ضد عفونی کننده برای مصونیت در برابر کرونا مردند از ۲۸ تا ۶۹ سال داشتند
  پوتین سرطان دارد و سال اینده کاخ کرملین را ترک میکند
  چون اینها به مردم ادرس عوضی داده اند ، گفته اند که امریکا و فرانسه و کشورهای صنعتی شاه را بردند و ملاها را اوردند .
  حالا روزنامه رهبر (حسین شریعتمداری نظریه پرداز جاسوس روسیه در دستگاه رهبر روسی خامنف ) می گوید باید سر سوزنی تردید در برابر روسیه و چین اربابان جمهوری اسلامی در میزان سرسپردگی مطلق به انها ایجاد نکنیم !
  برای چی ؟
  مگر روسیه وچین برای ایران چه کرده اند ، یا حتی برای دست نشانده مفلوکی مثل علی خامنف ؟ چه می توانند بکنند ؟ چین که فورا به بایدن تعظیم و اظهار ارادت کرد و خیلی زود با بایدن به ماه عسل میرود .
  پوتین هم که هزار جور مرض گرفته ، الیگارشهایی که خودش ساخته ، می خواهند او را جلوی پای بایدن بکشند ، یک روز می گویند پارکینسون گرفته ، روز دیگر می گویند سرطان . یاد شاه شهید افتادم که وقتی توده ایهای تواب در دولت او تصمیم گرفتند او را قربانی و خمینی را به جای او به امامت ضد امپریالیستی برسانند و بعد با اشغال سفارت امریکا و حمله به پادگانها و تجزیه ایران و جنگ های تروریستی شهری ، لیبرال ها و ملی گرایان و مجاهدین را هم پس از شاه بیرون ریختند ، گفتند سرطان طحال دارد و او را با همان بهانه کشتند . امثال علم و فردوست و قره باغی و بختیار و داریوش همایون و باهری وجعفریان و انصاری و زاهدی و نیک خواه و قطبی دست به دست هم دادند اول ملی گرای مشروطه خواه غلامحسین صدیقی را کنار زدند و یک جاسوس دوجانبه روسی فرانسوی به نام بختیار را چپاندند به شاه ( مثل الان که تروریست های فدایی را می خواهند به نام سلطنت طلب بچپانند به ولیعهد او) ، بعد ژنرال میهن پرست اویسی را از کشور بیرون انداختند چون فهمیده بود همه تو طئه روسی زیر سر ۵۰۰۰ نفر توده ای ، فدایی ، اخوند روسی ، ملی مذهبی مارکسیست روسی است . گفت انها را دستگیر میکند و کشور به حالت عادی ، دموکراسی مشروطه پارلمانی بر می گردد ، همان چیزی که طبقه متوسط برای ان انقلاب کرده بود ، اما هیچ حزب لیبرال و رهبر لیبرالی در زمان شاه به وجود نیامده بود تا انقلاب را با ارامش رهبری کند بدون سرنگون کردن شاه و روسی کردن کشور ( به قول بازرگان ، نهضت خود ویرانگری ).
  روسیه زیر بار تحریم و کرونا و الیگارش های فاسد و سرکوب سیستماتیک دچار بحران شدید است ، بایدن هم بر این فشار با متحد کردن دوباره دوستان امریکا در ناتو علیه او خواهد افزود . مخصوصا اینکه دموکرات ها درست یا غلط فکر میکنند پوتین در ۲۰۱۶ به انها خیانت کرده .
  امریکایی ها نشان دادند که دموکراسی دینامیک پر توانی دارند که جهانیان را بارها سورپرایز کرده . راز بقا و پیشرفت امریکا و توسعه پایدار ان در همین دموکراسی نیرومند است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
نیازمندیهای ایران جوان 

Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست