فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

مرگ دختر جرج فورمن، بوکسور مشهور آمریکایی

سایت خبری TMZ گزارش داده که فریدا فورمن، دختر جرج فورمن بوکسور مشهور آمریکایی – که پا جای پای پدر گذاشته و به یک بوکسور حرفه‌ای تبدیل شده بود- درگذشته است. چند منبع خبری در پلیس شهر هیوستون ایالت تگزاس، گزارش کرده‌اند که پیکر بی‌جان این دختر، در منزلش در نزدیکی هیوستون، و توسط یکی از اعضای خانواده‌اش کشف شده است. اداره‌ پلیس این شهر گفته است که در حال حاضر، منتظر اعلام نظر پزشکی قانونی در مورد علت مرگ است. پلیس البته گفته که در این مورد، شواهدی از حمله یا قتل پیدا نکرده است.

فریدا کارش در بوکس حرفه‌ای را در سال 2000 و به عنوان یک ورزشکار میان‌وزن، آغاز کرد. او تا سال 2001 موفق شد پنج مسابقه را ببرد، گرچه یک باخت هم داشت که در سال 2001 روی داد. او پس از این باخت، با رکورد 5 بر 1 و سه برد ناک اوت (KO) بوکس را ترک کرد تا به وظایف مادرانه‌اش و همچنین تبلیغات برای ورزش بوکس بپردازد. اما پدر و مادر او نیز، با بودن او روی رینگ بوکس موافق نبودند و حتی بر اساس برخی گزارشات تایید نشده، پدرش جرج، به او پولی پرداخت کرد تا او را راضی به ترک بوکس کند.
فریدا که در تگزاس به دنیا آمده و در هنگام مرگ 42 ساله بود، یکی از هفت دختر جرج فورمن و یکی از سه دختری است که حاصل روابط پیش از ازدواج او هستند. فریدا، در چند فیلم مستند درباره‌ پدرش حضور یافت و در یکی از اپیزودهای سریال تلویزیونی King of the Hill در سال 2003 نیز، بازی کرد. او در بخش زندگینامه اکانت توییتر خود نوشته است: در کنار عشق من به خانواده‌ام، و به اینکه یک مادر، همسر و دوست خوب باشم؛ من در زمینه‌ ایجاد تغییرات مثبت در ساختار قضایی جنایی در کشورمان، فعالیت می‌کنم. او و شوهرش، دو دختر و دو نوه دارند که حالا به یادگارهای او تبدیل شده‌اند.

Behnam Marfou
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 6
  • 0