صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / مرد مزاحم ساندرا بولاک خودکشی کرد

مرد مزاحم ساندرا بولاک خودکشی کرد

<جاشوا جیمز کوربت>، مردی که مزاحم <ساندرا بولاک> شده و او را تعقیب می‌کرد، روز چهارشنبه پس از یک کشمکش چند ساعته با پلیس بخش لس‌آنجلس، خودکشی کرد. <کوربِت> در سال 2014، به جرم ورود غیرقانونی به منزل این بازیگر هالیوودی، توسط پلیس دستگیر شده بود.

دفتر پزشکی قانونی پلیس لس‌آنجلس، روز چهارشنبه هویت این مرد 42 ساله را، پس از پیدا شدن جسدش در منزلش در منطقه‌ Crescenta تایید کرد. سخنگوی پلیس توضیح داد که ماموران در ساعت 7 صبح چهارشنبه با حکم جستحوی منزل به منزل <کوربِت> رفتند. اما او خود را در منزل زندانی کرد و از خروج از خانه طفره رفت. پس از آن که او به خشونت علیه پلیس تهدید کرد یک تیم SWAT به محل اعزام شد. پس از پنج ساعت کشمکش، پلیس وارد منزل شد و جسد متهم را پیدا کرد که از ضربات چاقو، جان سپرده بود.

گزارش پلیس حاکی از آن است که در محل، هیچ تیری شلیک نشده، هیچ کسی زخمی نشده و هیچ کس دیگری جز <کوربت> در منزل او نبوده است. پلیس می‌گوید قصد داشته <کوربت> را دستگیر کند.

محکومیت <کوربت> برای ورود غیرقانونی به منزل ساندرا بولاک، در دادگاهی در سال 2017 اتفاق افتاد. در دادگاه مطرح شد که این بازیگر مجبور شده از ترس او در کمد پنهان شود و به پلیس زنگ بزند. مقامات پلیس کمی بعد از دستگیری <کوربت> داخل منزل <ساندرا بولاک>، تعدادی اسلحه در منزل متهم کشف کردند، گرچه اتهامات مربوط به سلاح، بعدا از طرف دادگاه رد شدند.

پلیس در آن زمان، همچنین یک نامه دو صفحه‌ای به دستخط <کوربت> و خطاب به <ساندرا بولاک> در منزل متهم پیدا کردند. کوربت در نامه نوشته بود: <تو می‌توانستی همین امروز مرا در زندگی ات داشته باشی، اما کسان دیگری را به جای من انتخاب کردی. اما من همین اطراف خواهم بود، زیرا آن‌طور که می‌دانی من عاشقت هستم>.

Behnam Marfou

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *