دنیای مد

مدیر برند Levi’s: هرگز شلوار جین را نشویید! 

 

شستشوی لباس ها، یک کار روتین و اجتناب ناپذیر است. اما خوشبختانه افرادی مانند چیپ برگ، مدیرعامل شرکت Levi’s وجود دارند که می خواهند زندگی را کمی برای مان آسان تر کنند. به گفته وی، شما هرگز نباید یک شلوار جین را بشویید. هرگز! 

با اینکه این توصیه می تواند بسیاری از افرادی که مایل به گشت و گذار در خیابان با لباس کثیف نیستند را منزجر کند، ولی برگ توضیح داد که می توان لک های روی شلوار را با مسواک تمیز کرد. 

وی در ویدیویی که اخیرا در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است، گفت: این یک بیدارباش برای مصرف کنندگان است. ما عادت کرده ایم به طور اتوماتیک بعد از هر بار پوشیدن لباس آن را در ماشین لباسشویی بیندازیم. یک شلوار جین خوب به ندرت به شستشو در ماشین لباسشویی نیاز دارد. 

استدلال او این است که شستن یک جین خوب از Levi’s در واقع به آن آسیب رسانده و باعث هدر رفتن آب می شود.  

برگ، تنها کارشناس جین نیست که این توصیه را ارائه می کند. در وب سایت Hiut Denim نیز آمده است: جین بهتر است بعد از 6 ماه شسته شود تا ظاهر خود را حفظ کند. رنگ جین باید تضادهایی را که به آن ظاهری کاملا فرسوده می دهد را نشان بدهد. اگر شلوار را خیلی زود بشویید، نیلی آن به طور یکنواخت از بین رفته و یک پوشش نیلی تیره و یکدست ایجاد می شود. 

 

 

برخی از کارشناسان معتقدند به جای شستشوی شلوار جین، آن را در طول شب در فریزر بگذارید تا باکتری ها از بین بروند. شیوه دیگر، پهن کردن شلوار در آفتاب یا استفاده از اسپری های خنثی کننده بو می باشد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
نیازمندیهای ایران جوان 

Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست