صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / مدونا و سلفی جدیدش؛ با چنگال آرایش می‌کنم!

مدونا و سلفی جدیدش؛ با چنگال آرایش می‌کنم!

مدونا ثابت کرد که با اینکه به تولد 60 سالگی‌اش – در سال جاری – نزدیک می‌شود، اصلا قصد ندارد به این زودی‌ها، آرام بگیرد. خواننده‌ آهنگ دختر پول‌پرست (Material Girl)، روز گذشته با تیپی سر تا پا مشکی جلوی عکاسان ظاهر شد که با یک کلاه چرمی ارتشی و دستکش‌های بدون انگشت، کامل شده بود. او که از یک مهمانی در نیویورک خارج می‌شد، سپس داخل تاکسی‌اش پرید و عینک دودی‌اش را هم زد تا چشمانش از فلش عکاسان در امان باشند.

ساعاتی پیش از آن، مدونا یک سلفی محسورکننده را به طرفدارانش در اینستاگرام تقدیم کرد. در این عکس که به گفته او در دستشویی گرفته، این ستاره‌ 59 ساله، با موهای مواج و فرخورده و صورت آرایش‌ شده‌اش، نشان داد که سن، فقط یک عدد است.

مدونا که اکنون مادر شش فرزند است، هفته‌ گذشته هم با عکسی که با بالاتنه‌ برهنه گرفته بود، طرفدارانش در ایستاگرام را متعجب نمود. در این عکس، ظاهرا او به جز یک کلاه فدورا به سر و زنجیر نقره‌ای بر گردن، لباس‌ دیگری بر تن ندارد. مدونا در زیر این سلفی غیرمنتظره، نوشته بود: یکشنبه، یکشنبه‌ لعنتی.

این چهره معروف دنیای موسیقی، همچنین آشکار کرده که علت درخشش جوانی در صورتش، استفاده چنگال در آرایش است. او در ویدیوهایی که در اینستاگرام پست کرده، مراسم غریب زیباسازی‌اش را به تصویر کشیده است.

او در این ویدیوها از یکی از فیلترهای بامزه‌ اینستاگرام روی صورتش استفاده کرده و زیرش نوشته: خانم اسکیلتز، دارد به صورتم چنگال می‌زند. در ویدیوها او در حال صحبت کردن با آرایشگرش خانم تارین اسکیلتز است.

مدونا را بسیاری به انجام جراحی پلاستیک روی صورتش متهم کرده‌اند، ولی او همیشه گفته عمل خاصی نکرده است. او می‌گوید: من همانی هستم که هستم. من کلا این ایده را که یک نفر را خواب می‌کنند و بعد با چاقو رویش کار می‌کنند، دوست ندارم.

<

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *