اخباراخبار کانادا

محكوميت زن 65 ساله سوئدی به جرم انتقاد از اسلام

bahman-azimi-gif

سوئد- دادگاهی در سوئد، یک زن سالمند به نام کریستینا را به دلیل انتقاد از اسلام و  انتشار پیام هایی در فیسبوک که <نفرت پراکنی> تلقی شد، به زندان محکوم کرد. وی در یکی از پیام هایش مدعی شد: <سطح هوشی سوئدی ها در نتیجه مهاجرت پایین خواهد آمد!> این زن در یکی دیگر از پیام هایش اسلام و آموزه هایش را خطرناک توصیف کرده بود.

کریستینا قبل از محاکمه، 6 بار توسط پلیس بازجویی و خانه اش تفتیش شد. این در حالیست که خودش در سال 2016 توسط گروهی از مهاجران مورد حمله قرار گرفته و به سختی مصدوم شد. کریستینا در اثر شدت ضربات وارده، بخشی از حافظه اش را از دست داد، اما هیچ کدام از مهاجمان مورد پیگرد قانونی قرار نگرفتند.

بر اساس مدارک ارائه شده به دادگاه کریستینا به اتهام توطئه بر علیه مسلمانان گناهکار شناخته شده و به سه ماه زندان محکوم شده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. سوئد و دیگر کشورهای آزاد دنیا دارن تیشه به ریشه خودشون میزنن نباید قواعد دموکراسی و آزاد اندیشی رو در مورد مسلمانان معتقد اجرا کرد چون طبق آموزه های اسلام اونها اعتقادی به آزادی ندارن و کسی که به قواعد بازی دموکراسی اعتقادی نداره نباید باهاش بر طبق قوانین آزاد منشانه رفتار کرد. آینده بدی در انتظار سوئد دانمارک هلند آلمان بلژیک و…. خواهد بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

 

نصب اپلیکیشن ایران جوان