صفحه اصلی / اخبار / محافظه کاران : مالیات خانواده‌های کم درآمد را کاهش می‌دهند

محافظه کاران : مالیات خانواده‌های کم درآمد را کاهش می‌دهند

bahman-azimi-gif

روز شنبه، حذب <محافظه‌کاران پیشرو>ی انتاریو (معروف به PC ) اعلام کرد که اگر در انتخابات بهاره برنده شوند، از طریق کاهش مالیات، تا سقف 6750 دلار هزینه‌ نگهداری از کودک را برای خانواده‌های این استان، پوشش خواهند داد. <لاوری اسکات> نماینده‌ شهردار <جان توری> در شورای استانی با اعلام این خبر به رسانه‌ها، گفته این پوشش هزینه‌ها شامل بخش‌های مختلف نگهداری از کودک مانند هزینه‌ استخدام پرستار کودک، ننی‌ها، درمانگران دارای مجوز و غیره خواهد بود.

بر این اساس، خانواده‌های کم‌درآمد، 75 درصد از هزینه‌های نگهداری کودک شان را – تا سقف 6750 دلار– به صورت بازپرداخت مالیاتی یا Tax Return پس خواهند گرفت. برای خانواده‌هایی که درآمدهای بالاتر (150 هزار دلار در سال و یا بیشتر) دارند، مبلغ دریافتی کمتر خواهد بود و کف یا بیس آن 25 درصد می‌باشد.

کابینه <توری> تخمین زده است که این طرح – که با پوششی گسترده، هزینه نگهداری از فرزندان تا سن 15 سالگی دربرمی گیرد-  سالانه تا میزان 389 برای دولت استانی هزینه خواهد داشت. طرح ارائه شده، شبیه طرح دیگری است که در ماه نوامبر سال گذشته توسط حذب PC ارائه شد. در آن زمان، <پاتریک براون> که از حذب خارج شد، یک طرح 78 صفحه‌ای به نام The People’s Guarantee یا <تضمین مردمی> ارائه کرد.

<داگ فورد> که در آن زمان رهبری حذب را بر عهده داشت، سعی کرد فاصله‌ سیاسی خود را با طرح <براون> حفظ کند. با این حال، طرحی که در روز شنبه ارائه شد، نشان می دهد که حزب همچنان در مسیر گذشته‌ خود حرکت می‌کند. با این حال، بر خلاف طرح <براون>، طرح جدید حذب محافظه‌کار تعهد نمی دهد که 100 هزار فضای نگهداری از کودک ایجاد کند.

ماه گذشته، <کاتلین وین> استاندار انتاریو، طرح حذب لیبرال را برای نگهداری از فرزندان ارائه داد که بر اساس آن، 100 درصد هزینه‌های کودکان پیش دبستانی تا پیش از ورود به کودکستان، پوشش داده می‌شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *