اخباراخبار جهان

مجازات اعدام برای متجاوزین دختران زیر دوازده سال در هند

هند- به دنبال آدم ربایی، تجاوز گروهی و قتل یک دختر 8 ساله به نام آصفه بانو توسط 6 مرد که جامعه هند را شوکه و اختلاف بین هندوها و مسلمانان را تشدید کرد، هند مجازات اعدام را برای متجاوزین به دختران زیر 12 سال تعیین کرد.

هند طی چند سال اخیر شاهد موارد وحشتناک اعمال خشونت بر علیه دختران بود. مقامات آن کشور تحت فشار اقشار جامعه چاره ای جز تعیین مجازات سنگین برای متجاوزین نداشتند. مشکل اینجاست که مجازات متجاوزین به دختران بالای 12 سال چه خواهد بود؟

آصفه بانو، عضوی از جامعه مسلمانان ساکن  Kathua در ایالت عمدتا هندونشین جامو بود. پلیس 4 روز بعد از مفقود شدن آصفه، جنازه او را در یک منطقه جنگلی پیدا کرد. تحقیقات پلیس نشان داد که دخترک مظلوم با دارو بیهوش شده و مورد تجاوز گروهی قرار گرفته، سپس با روسری خفه شده و سرش با ضربات سنگ خرد شده بود. دخترک بی گناه طی 4 روز در یک معبد هندو مورد شکنجه و آزار قرار گرفته بود. پلیس 8 مرد، از جمله یک نوجوان را به اتهام تجاوز و قتل بازداشت کرد. پلیس همچنین سانجی رام، از کارکنان بازنشسته دولت محلی را متهم کرد که برای بیرون کردن مسلمانان از این منطقه هندونشین، این حمله وحشیانه را ترتیب داده بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 6
  • 0