اخباراخبار کانادا

مبلغ جریمه نقض مقررات کووید در تورنتو

 

تورنتو- به نقل از بلاگتو: اگر گمان می کنید دستورالعمل های اخیر کووید-19 در تورنتو فقط توصیه اند و می توانید آنها را نادیده بگیرید، اشتباه می کنید. بخصوص اگر صاحب بیزنس هستید! 

اقدامات ویژه و سختگیرانه آژانس سلامت عمومی تورنتو، بخصوص برای اماکن تجاری لازم الاجراست. 5 رستوران تورنتو الزامی بودن آن را با پرداخت جریمه سنگین آموختند. 

مقامات شهری، موسسات خاطی را نام نبرده و مبلغ جریمه را اعلام نکردند. اما دکتر آیلین دی ویلا (پزشک ارشد تورنتو) و متیو پگ (فرمانده اداره آتش نشانی) طی کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه روشن کردند که مشاغل خاطی ممکن است با جریمه نقدی 25000 دلار در روز روبرو شوند. از سوی دیگر، افراد نیز می توانند به دلیل نقض مقررات تا 5 هزار دلار جریمه شوند. 

در شرایط عادی، این نوع جریمه ها توسط بازرسان آژانس سلامت عمومی تورنتو صادر می شوند. اما مسوولین تصریح کردند که پلیس تورنتو و مامورین مجری قانون، مجوز اجرای دستورات دی ویلا را خواهند داشت. عدم رعایت این دستورات  ممکن است به جریمه نقدی بیش از 5000 دلار در روز (برای فرد) یا 25000 دلار در روز (برای کسب و کار)، منجر شود. 

همانطور که می دانید تورنتو از 14 نوامبر وارد محدوده قرمز شده است و به دستور دی ویلا، پذیرایی از مشتریان در فضای داخل رستوران ها و بارها و برگزاری کلاس های گروهی در باشگاه های بدنسازی ممنوع شده و لانج های قلیان، کازینوها، سینماها، سالن های تئاتر و سایر موسسات تفریحی بایستی حداقل به مدت 28 روز تعطیل شوند. 

 

 

اعضای معمول جامعه به دلیل نقض توصیه های دکتر دی ویلا جریمه نخواهند شد، مگر اینکه باعث گسترش کووید در بیزنس خود بشوند. در عین حال هر فردی که دستورات استانی را در مورد اجتماعات و برگزاری گردهمایی، نقض کند ممکن است با جریمه سنگین روبرو شود. 

همانطور که می دانید، میزبانی میهمانی بیش از 10 نفره در فضای سرپوشیده و بیش از 25 نفره در فضای باز می تواند میزبان را با جریمه 10 هزار دلاری مواجه کند. میهمانان نیز ممکن است 750 دلار جریمه شوند. 

به گفته شهردار تورنتو، محدودیت های بیشتر برای تورنتو پیش بینی شده است و ساکنان تورنتو ممکن است با مجازات های سنگین تر روبرو شوند. 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
نیازمندیهای ایران جوان 

Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست