Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
صفحه اصلی / ورزش / فوتبال / ما از دیدگاه دیگران: تمجید رسانه پرتغالی از سرمربی و تیم ایران

ما از دیدگاه دیگران: تمجید رسانه پرتغالی از سرمربی و تیم ایران

تارنمای روزنامه پرتغالیإ بولا (به معنی توپ/ و در اینجا اصطلاحا بازی فوتبال) با اشاره به اینکه از دیدگاه منتقدان شانس ایران برای قهرمانی در جام جهانی تنها 0.2 درصد است، این پیش‌بینی را غیرقابل باورمی داند. چراکه از جمله امیر عابدزاده دروازه بان ماریتیمو، و سردار آزمون مهاجم خطرناک و گلزن ایران، از چهره‌های شناخته شده تر برای پرتغالی‌ها هستند.

وی در مورد سبب این غیرقابل باور دانستن خود استدلال می کند،آنهایی که جام جهانی 2006 آلمان/بازی ایران و پرتغال در مرحله گروهی را به خاطر دارند، می‌دانند که انگیزه و باور تیمی ایران در هر مسابقه، می‌تواند شرایط سختی را برای مدعیان اصلی گروه خود یعنی پرتغال و اسپانیا ایجاد کند

به نوشته این تارنما کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ایران، نخستین عامل موفقیت‌های فوتبال کشورمان می باشد. چراکه از جمله برغم فشارها و نظرات وارده، تیم چنددسته و پرحاشیه ایران را به عنوان نخستین کشور آسیایی به جام جهانی روسیه رسانده است. بنابراین اینک تیم ایران با اتحاد کامل به مصاف حریفان خواهد رفت.

البته با توجه به پرتغالی بودن آقای کی روش و اینکه امیر عابدزاده دروازه بان باشگاه ماریتیموی این کشور است، بسیاری از رسانه های پرتغال به کرات و به دلایل گوناگون موجه، از سرمربی و بازیکنان تیم ملی ایران تعریف و تمجید کرده اند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *