صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / مایکل فاسبندر از بازیگری تا شرکت در مسابقات اتومبیل رانی برای فراری

مایکل فاسبندر از بازیگری تا شرکت در مسابقات اتومبیل رانی برای فراری

banner-niazmandiha2

چه چیزی مایکل فاسبندر، بازیگر مشهوری که به مدت 20 سال اتومبیل شخصی نداشت را تشویق کرد تا در مسابقات بین المللی اتومبیل رانی برای Ferrari پشت فرمان قرار بگیرد؟ جواب روشن است: عشق به سرعت!

فاسبندر، طی یک سال گذشته مشغول گذراندن دوره آموزشی با اتومبیل Ferrari Challenge 488 جهت شرکت در رقابت های اتومبیل رانی Ferrari Challenge می باشد. هر کدام از راننده های شرکت کننده در این رقابت ها، بایستی یکی از مدل های Ferrari Challenge را انتخاب کنند. انتخاب مایکل مدل 488 بود که 330 هزار دلار قیمت دارد. راننده ها، می بایست به یک تیم خصوصی ملحق شده و مربی و مکانیک اختصاصی داشته باشند. آنها سپس باید برای کسب مهارت لازم جهت هدایت این اتومبیل ها، در یکی از آموزشگاه های رانندگی مورد تایید Ferrari آموزش دیده و رانندگی را بر روی دستگاه های شبیه ساز کامپیوتری تمرین کنند.

 

 

فاسبندر در حالی که چندین و چند سال از خرید اتومبیل شخصی خودداری می کرد، هم اکنون مالک اتومبیل فراری F12tdf به قیمت 485 هزار دلار می باشد. مایکل اخیرا، سفر 1 هزار و 500 مایلی اروپایی برای رسیدن به خانه جدیدش در پرتغال را با این اتومبیل طی کرد و در این سفر آلیسیا ویکاندر، نامزد و بازیگر سرشناس سینما را با خود همراه کرد.

مایکل می گوید: اتومبیل را در Maranello تحویل گرفتم و به لیسبون (پرتغال) راندم. رانندگی در خیابان های تنگ فرانسه و اسپانیا و همچنین یافتن جای پارک در پارکینگ های زیرزمینی کمی مشکل بود. اما در کل سفر فوق العاده ای بود.

hamidreza-safipour

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *