Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / ماه عسل شاهزاده هری و مگان در کانادا

ماه عسل شاهزاده هری و مگان در کانادا

Razi-Clinic

 

بر اساس برخی گزارشات، شاهزاده <هری> و <مگان مارکل> ممکن است به زودی و برای ماه عسل شان به کانادا بیایند. سایت خبری TMZ خبر داده که این زوج جوان، گفته‌اند که تصمیم دارند به ناحیه‌ای بروند که در میان خانواده‌ سلطنتی معروفیت دارد. بنا بر این گزارش، دوک و دوشس ناحیه‌ ساسکس (لقب سلطنتی هری و مگان) قرار است به استراحتگاه واقع در پارک Fairmont Jasper در آلبرتا بروند و در کلبه‌550 مترمربعی آن اقامت کنند که به Royal Retreat یا <کلبه‌ سلطنتی> معروف است.

سایت TMZ خبر داده که مسئولین استراحتگاه، سفارش برخی لوازم و خواروبار برای زوج سلطنتی را داده‌اند که معمولا در اطراف این ناحیه به راحتی پیدا نمی‌شود. گرچه تا این لحظه، زمانی برای سفر این زوج به کانادا اعلام نشده، اما آنچه مسلم است این است که در طول حضور آنها، مامورین امنیتی کانادایی و بریتانیایی هر دو در منطقه خواهند بود.

در تابلویی که در توصیف این اقامتگاه، جلوی آن نصب شده، نوشته: <از هر اینچ این اقامتگاه فاخر، ظرافت و تجمل تراوش می‌کند. اینجا، در سال 1939 پذیرای شاه جرج چهارم و ملکه الیزابت بود و در سال 2005 هم پذیرای شاهزاده فیلیپ و ملکه الیزابت دوم. در تمام جزئیات اتاق خواب‌های مجلل این مکان، اوج راحتی و آسایش حضور دارد. این آرامش را می‌توان همچنین، در ایوان‌های مسقف و همچنین شومینه‌های سنگ مرمر هم احساس کرد، شومینه‌هایی که هم سالن غذاخوری را گرم می‌کنند و هم به سالن پذیرایی گرما می‌بخشند>.

ماه‌عسل سلطنتی، به خودی خود همیشه یک اتفاق و برنامه‌ بسیار ویژه بوده و هست. این اقامتگاه جنگلی 6 اتاق خواب دارد: چهارتای آنها تخت‌های <کینگ> و دو تای دیگر تخت‌های دوتایی در خود دارند. کلبه، همچنین دارای 6 حمام بزرگ و جادار است. این همه، احتمالا برای زوج سلطنتی و فعالیت‌های ماه‌عسل شان، جای کافی فراهم خواهد کرد!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *