فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهانفیلم و سینما

ماموریت غیر ممکن و کابوسی به نام تام کروز

 

با اعمال محدودیت های جدید در انگلیس برای مهار شیوع ویروس کرونا، عوامل فیلم ماموریت غیرممکن که برای ادامه فیلمبرداری به امارات سفر کرده اند، سرگردان از زمان و چگونگی بازگشت به خانه، به تام کروز لقب کابوس را داده اند. فیلمبرداری این فیلم پر هزینه در سال 2019 آغاز شد، اما مرتبا با تاخیرهای طولانی مواجه شده و تا کنون به طول انجامیده است.

تولید آخرین قسمت از مجموعه ماموریت غیر ممکن سال گذشته با ظهور پاندمی متوقف شد و پس از آن که بعد از یک وقفه طولانی، کار از سر گرفته شد، ماجرای دعوای تام کروز با عوامل پشت صحنه به دلیل عدم پایبندی به مقررات مربوط به فاصله گذاری پیش آمد؛ اتفاقی که منجر به استعفای چند نفر از این پروژه شد.

حالا نیز بسیاری از عوامل فیلم به خاطر خارج شدن از بریتانیا و ادامه فیلمبرداری در خاورمیانه، نگران هستند چرا که از هفته گذشته پروازهای مستقیم بین امارات و بریتانیا لغو شده است. همچنین امارات در لیست قرمز بریتانیا قرار گرفته به این معنا که مسافرانی که از امارات وارد بریتانیا شوند ملزم به گذراندن دوره 10 روزه قرنطینه هستند و ممکن است به زودی طرح قرنطینه اجباری در هتل با هزینه شخصی نیز اجرایی شود. این محدودیت ها عوامل ماموریت غیرممکن را به دلیل تاثیری که ممکن است کار آنها بر زندگی خانوادگی شان داشته باشد نگران کرده است.

روزنامه سان نوشت: متاسفانه بسته شدن مرزهای بریتانیا برای عوامل این فیلم بهای سنگینی دارد به ویژه برای کارکنان تازه کار که حقوق بالایی هم دریافت نمی کنند. این نشریه از قول یکی از کارکنان نوشت: ظاهرا این روزها همه چیز بر علیه ما است. خیلی از ما دوست داریم هر چه زودتر جلوی ضرر را بگیریم و مدتی کار را رها کنیم و هر وقت شرایط مهیا شد، برگردیم. او ادامه می دهد: اما تمام کردن فیلم برای تام خیلی مهم است و هیچ چیز نمی تواند او را متوقف کند. او مصمم ترین انسانی است که دیده ام. اراده او تاثیرگذار، اما در حال حاضر برای ما شبیه یک کابوس است.

ماموریت غیر ممکن 7 قرار است 19 نوامبر2021، 4 ماه دیرتر از موعد اعلام شده، برای نمایش آماده شود. قسمت هشتم مجموعه ماموریت غیر ممکن، که فیلمبرداری آن فورا بعد از قسمت هفتم آغاز شد، 4 نوامبر سال 2022 آماده اکران خواهد بود

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست