اخباراخبار کانادا

ماموران پلیس ویندزور به کیت پادزهر نالوکسون مجهز می شوند

 

 

انتاریو- به تصمیم درو دیلکنز (شهردار) و پم میزونو (فرمانده پلیس)، کلیه ماموران پلیس این اداره طی چند هفته آینده به کیت naloxone که برای احیای معتادان اوردوز کرده استفاده می شود، مجهز خواهند شد. 

این تصمیم در پی تبدیل یک مرکز ورزش های آبی در مرکز شهر ویندزور به پناهگاه موقت افراد بی خانمان اتخاذ شد.

فرمانده پلیس به Windsor Star گفت: شرایط تغییر کرده است. ما اکنون افسرانی داریم که به صورت 7/24 ساعت در مراکز قرنطینه و پناهگاه های اضطراری برای افراد بی خانمان هستند. به نظر می رسد در این مرحله بهترین راهکار برای جلوگیری از مرگ و میر ناشی از اوردوز، تجهیز افسران به naloxone باشد.

ویندزور دو مرکز قرنطینه افراد بی خانمان آلوده به ویروس کرونا را دایر کرده است. به گفته شهردار، این دو مرکز با افرادی سر و کار دارد که در کنار بی خانمان بودن، از اختلالات روانی و اعتیاد رنج می برند. دیلکنز افزود: باید اطمینان حاصل کنیم که همه کارکنان آموزش دیده اند و قادر به پاسخگویی سریع می باشند.  

 

 

حدود 500 افسر در اداره پلیس ویندزور خدمت می کنند. افسران یونیفورم پوش که اکثریت کارکنان این اداره را تشکیل می دهند، در حین ماموریت، از جمله گشت زنی و پاسخ به تماس های 911، کیت naloxone ، دارویی که به عنوان پادزهر مصرف بیش از حد مواد مخدر عمل می کند را همراه خواهند داشت. 

فرمانده پلیس افزود که ماموران طی چند هفته آینده با نحوه استفاده از اسپری بینی Narcan آشنا خواهند شد.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست