اخباراخبار جهان

مادر انگلیسی همه پس اندازش را صرف هزینه رفت و آمد به بیمارستان دخترش کرد

انگلستان- نائومی توماس 45 ساله، اهل لیچستر، پس از ابتلای دختر 4 ساله اش فیبی به سرطان و بستری شدن در بیمارستان، طی سه سال گذشته هزاران دلار صرف هزینه پارکینگ بیمارستان کرده است. خانواده های انگلیسی دارای کودکان بیمار، سال گذشته حداقل 5 میلیون پوند صرف هزینه رفت و آمد از منزل به بیمارستان کرده اند. این مبلغ شامل هزینه خورد و خوراک و اقامت نمی شود. 

این مساله باعث شده است CLIC Sargent یکی از سازمان های خیریه ای که از خانواده های دارای کودکان سرطانی حمایت می کند، صدای اعتراض خود را بلند کند. 

نائومی توماس می گوید که همه پس اندازش را صرف هزینه رفت و آمد به بیمارستان کرده است. در حالی که این پول قرار بود صرف هزینه ادامه تحصیل دخترها شود. از بیمار شدن فیبی به این سو، خانواده توماس بارها از خانه به بیمارستان های بیرمنگام و شفیلد رفت و آمد کرده و هر بار صدها پوند هزینه کرده اند. در فوریه 2017، سرطان فیبی بازگشت و خانواده برای درمان آزمایشی به بیمارستان بیرمنگام معرفی شد. از آن زمان به این سو، خانواده هر 3 هفته یک بار به مدت 5 روز به بیرمنگام سفر کرده است. 

نائومی که مادر دو فرزند می باشد، مجبور شد از شغلش به عنوان مسوول روابط عمومی استعفا بدهد تا بتواند از فیبی مراقبت کند. خانواده توماس هم اکنون برای تامین مخارج زندگی به کمک های مردمی و سازمان های خیریه متوسل شده اند. 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 6
  • 0