صفحه اصلی / اخبار / ماجرای شوک آور نجات 13 فرزند زنجیر شده یک زوج کالیفرنیایی

ماجرای شوک آور نجات 13 فرزند زنجیر شده یک زوج کالیفرنیایی

Razi-Clinic

آمریکا-  ماجرای زوج کالیفرنیایی که 13 فرزند خود را در خانه به زنجیر کشیده و گرسنگی داده بودند، به یکی از جنجالی ترین اخبار روز جهان تبدیل شده است. پلیس، پس از فرار دختر 17 ساله خانواده از خانه در روز یکشنبه و تماس با 911، به خانه این زوج در شهر Perris  کالیفرنیا مراجعه و خواهران و برادران او را که در اتاق های تاریک و کثیف زندانی شده و برخی از آنها با زنجیر به تخت بسته شده بودند، پیدا کرد.

دیوید آلن تورپین 57 ساله و لوئیس آنا تورپین 49 ساله، با چندین اتهام شکنجه و به خطر انداختن جان کودک روبرو شده اند.

نامبردگان در گفتگوی اولیه با پلیس، توضیحی در مورد علت زنجیر شدن فرزندان شان ارائه نکردند. پلیس وضعیت جسمی 13 فرزند خانواده را نامناسب توصیف کرده و اعلام نمود که همگی از سوء تغذیه شدید رنج می برند.

علیرغم گزارش پلیس، پست ها و عکس های خانوادگی که در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده اند، داستان دیگری را حکایت می کنند. در یکی از پست های سال 2016، تمامی اعضای خانواده با لباس های تمیزو آراسته، در کنار والدین خود نشان داده شده اند. به نظر می رسد که آنها در مراسم ازدواج والدین خود شرکت کرده بودند. در یکی دیگر از عکس ها، خانواده در دیزنی لند دیده می شود.

عجیب اینکه جیمز و بتی تورپین (والدین دیوید تورپین) از شنیدن این خبر متعجب شده و گفتند که سال ها با دیوید و همسرش دیدار نکرده و تماس هایشان بصورت تلفنی بود. جیمز و بتی در عین حال مدعی شدند که دیوید و همسرش به خواست خداوند صاحب چندین بچه شدند.

نام دیوید تورپین به عنوان مدیر مدرسه خصوصی Sandcastle Day School ثبت شده است. اما آدرس این مدرسه با آدرس منزل آنها در Perris یکی است.

به گزارش پلیس، خانواده تورپین در سال 2010 از تگزاس به کالیفرنیا نقل کان کرده و در خانه فعلی شان مستقر شد. دیوید تورپین که مهندس می باشد در شرکت Northrop Grumman کار می کرد. اما ظاهرا خانواده از نظر مالی دچار مشکل بود، زیرا تورپین در سال 2011 اعلام ورشکستگی کرد.

همسایه های تورپین، این زوج را آرام و ساکت و در عین حال منزوی توصیف کردند. کسانی که برخی از فرزندان آنها را در بیرون از خانه دیده بودند، آنها را بسیار لاغر و رنگ پریده توصیف کردند.

بزرگترین فرزند خانواده 29 ساله و کوچکترین فرزند 2 ساله است.

Leeza

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *