مقالاتمقالات سیاسی

لزوم قطع کمک های مالی غرب به دولت خودگردان فلسطین

نشریه تایم آزادی بیان

 

به نوشته نشریه آن-لاین تایم آزادی بیان/ Free Speech Time در ایستگاه های اتوبوس پوسترهایی به طرفداری از حماس، اسرائیل را هوادار نژادپرستی معرفی می کنند. این ایستگاه ها نه در ایران، پاکستان، و یا سومالی، که در لندن پایتخت بریتانیا قرار دارند.  

حزب الله، حماس و جهاد اسلامی، سازمان های تروریستی هستند، ایدئولوژی یهودستیز دارند، دارای زرادخانه های موشکی می باشند که به سوی اسرائیل نشانه رفته اند، تاریخچه ای از حملات تروریستی به اهداف یهودی در غرب دارند و وابسته به جرائم سازمان یافته اند. در مقابل اسرائیل یکی از نزدیکترین همپیمانان بریتانیا در خاورمیانه است. اما صادق خان (شهردار مسلمان لندن) به جای اسرائیل گروه تروریستی حماس را برگزیده است. مردم اسرائیل همواره برعلیه تروریسم تندروی اسلامی در کنار مردم بریتانیای کبیر خواهند ایستاد. بنابراین مشاهده اینکه مردم بریتانیا اسرائیل را رها کرده اند، مایه تأسف است. زیرا همانگونه که بریتانیایی های سفید در لندن مهاجم نیستند، یهودیان نیز در سرزمین اسرائیل مهاجم نمی باشند.

مالیات دهندگان بریتانیایی 220 میلیون دلار صرف تأمین اعتبار مالی تروریسم اسلامی می نمایند. به عبارت دیگر دولت بریتانیا 220 میلیون دلار از پول مالیات دهندگان را صرف تأمین اعتبار مالی دولت خودگردان فلسطین می کند، که به تروریست های مسلمانی حقوق می دهد، که به نام الله دست به حملات تروریستی می زنند. البته همه ساله میلیاردها دلار مالیات دهندگان آمریکایی، کانادایی، بریتانیایی، و استرالیایی، به جیب دولت خودگردان فلسطین می رود. تشکیلاتی که در سال 2017 تقریبا 350 میلیون دلار یعنی حدود 70 درصد از بودجه و 50 درصد دریافت های مالی خارجی خود را، به تروریست ها داد. هر ماه هم در مجموع 580 میلیون دلار به تروریست های مسلمانی می دهد، که به سه تا پنج سال زندان محکوم شده اند. این میزان برای محکومین به زندان های از 20 سال به بالا، ماهیانه 2835 دلار است. به عبارت دیگر کسانی که مرتکب جرائم شدید تر شده و در کشتار مسیحیان یا یهودیان دخیل بوده اند، در بقیه دوران زندگی خود پنج برابر پول بیشتر دریافت می کنند. بنابراین کشورهای غربی باید دست از تأمین اعتبار مالی دولت خودگردان فلسطین بردارند.

حماس هر هفته هزاران مسلمان را برای تهاجم به اسرائیل می فرستد، و برای حملات تروریستی به اسرائیلی ها از آنها به عنوان سپر انسانی استفاده می کند. اسرائیل به حماس و پشتیبانانش در غزه هشدار داده که هر کس را که بکشد به اسرائیل حمله نماید، می کشد. زیرا 4000 خانواده اسرائیلی تقریبا در دو مایل از مرز زندگی می کنند. اسرائیل ناچار شده، از آنها محافظت نماید. چراکه حماس تنها در ماه مه 50000 تن از اهالی غزه را به مرز اسرائیل اعزام کرد، و به هر خانواده که به این تصمیم پیوستند 100 دلار داد. سپس تروریست های حماس با استفاده از سپر انسانی، از بمب، تفنگ، و کوکنل مولوتف، برای حمله به مرز اسرائیل استفاده کردند/ 60 فلسطینی کشته شدند، که ثابت گردید 50 تن از آنان اعضای سازمان های فعال تروریستی می باشند.

بنابراین نگاهی دقیق تر به تلفات، ماهیت واقعی خشونت آمیز اعتراض های به ظاهر صلح آمیز را نشان می دهد. کمااینکه تروریست درحالی هدف گلوله قرار گرفتند، که می کوشیدند در نرده های مرزی مواد منفجره کار بگذارند. برخی دیگر نیز، پس از گشودن آتش به روی سربازان اسرائیلی کشته شدند.

اسرائیل تنها کشور دمکراتیک در کل خاورمیانه است. همچنین تنها مکانی در خاورمیانه می باشد، که در آن مسیحیان ایمن، و زنان آزادند. بااینهمه همه ساله صدها هزار تن در سراسر جهان برای راهپیمایی ها، تظاهرات، و اعتراضات گسترده برعلیه موجودیت اسرائیل، به خیابان ها می ریزند، تا برعلیه آن نفرت پراکنی کنند.

حماس یک سازمان تروریستی اسلامی است، که از سال 2007 به این سو بر نوار غزه حکمفرمایی می کند. سازمانی که آشکارا نابودی  دولت اسرائیل را هدف خود اعلام نموده است. حماس مسئول غزه می باشد. اما به جای ارائه رفاه به شهروندان خود، ساکنان غزه را شستشوی مغزی می دهد، از ایشان به عنوان آلت دست بر علیه اسرائیل استفاده می کند، و از آنها و از جمله کودکان به مثابه سپرانسانی بهره کشی می نماید. بنابراین بدترین دشمنان فلسطینی ها در بین رهبران حماس هستند.

از دیگر سو هیچ کشوری چنین اقداماتی را در مرزهای خود نمی پذیرد. بنابراین سربازان نیروهای دفاعی اسرائیل تنها از مرزها محافظت نمی کنند. بلکه حافظ خانواده ها، خانه ها، و فرزندان ما هم، هستند. اسرائیل برای دفاع از خود در برابر حماس پوزش نخواهد خواست.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

 
 

نصب اپلیکیشن ایران جوان