صفحه اصلی / اخبار / لزوم تمدید پکیج ده گیگا بایت شصت دلاری از سوی راجرز، تلاس و بل

لزوم تمدید پکیج ده گیگا بایت شصت دلاری از سوی راجرز، تلاس و بل

تورنتو- پس از پایان مهلت عرضه پکیج ویژه ای که ماه گذشته از سوی سه شرکت بزرگ راجرز، بل و تلاس ارائه شد، برخی از کانادایی ها همچنان موفق به دریافتplan  10-GB Data در ازای 60 دلار در ماه شدند.

براساس گزارش اخیر دولت فدرال، کانادایی ها در جمع شهروندان کشورهای صنعتی، بالاترین هزینه را بابت تلفن های همراه می پردازند. هزینه متوسط 5-GB plan، در کانادا ماهانه حدود 104.49 دلار می باشد. بنابراین عجیب نیست که مشتریان برای استفاده از پکیج ویژه، به تکاپو افتاده و می افتند. مشکل اینجاست که کانادایی ها برای انجام این کار کمتر از یک هفته مهلت داشتند. انتظار طولانی مشترکان برای تماس با بخش customer service، باعث شد بسیاری از آنها قبل از مهلت 19 دسامبر، ناامید شده و از آن صرفنظر کنند. اما اصرار و مهم تر از آن انتقادات و اعتراضات گسترده در رسانه های اجتماعی، حداقل برای برخی از مشتریان نتیجه داشت.

دست اندرکاران گروه حامی مصرف کننده به نام Open Media که در ونکوور مستقر است، با راه اندازی کمپین آنلاین، کانادایی ها را تشویق می کند که با الهام از پکیج ویژه 10-GB در ازای ماهانه 60 دلار، برای دریافت تخفیف از شرکت های تامین کننده خدمات تلفن و اینترنت، اقدام کنند.

Leeza

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *