صفحه اصلی / اخبار / قربانی تجاوز: دانشگاه از 3 ورزشکار متجاوز حمایت کرد!

قربانی تجاوز: دانشگاه از 3 ورزشکار متجاوز حمایت کرد!

آمریکا- خبرنگار سابق ورزشی می گوید که سه نفر از اعضای تیم بسکتبال دانشگاه ایالتی میشیگان (MSU)، او را در 18 سالگی مورد تجاوز قرار دادند.

از سال 2010 به این سو، چندین اتهام آزار جنسی به برخی اعضای تیم های ورزشی دانشگاه و حداقل 3 اتهام مشابه به اعضای تیم بسکتبال وارد شده است.

قربانی ضمن خودداری از ذکر نام ورزشکاران گفت که آنها پس از گذراندن اوقاتی در یک بار، او را که با کارت شناسایی جعلی به آنجا رفته بود، فریب داده و به آپارتمان شان کشاندند. آنها به زن جوان گفتند که هم اتاقی اش نیز به زودی به آنها ملحق خواهد شد. اما وقتی به آپارتمان رسیدند، خبری از میهمانی نبود. این زن جوان ادعا می کند که پس از بیهوش شدن در اثر مصرف دارویی که در مشروب اش ریخته شده بود، از سوی مردان جوان مورد تجاوز قرار گرفت.

قربانی مساله را به یکی از مشاوران دانشگاه گزارش کرد. او توصیه کرد که تحت معاینه پزشکی قرار گرفته و با مسوولین دانشگاه تماس بگیرد، تا به ادعایش رسیدگی شود. اما مسوولین ادعاهای او را نادیده گرفته و جانب ورزشکاران را گرفتند. او که دچار اضطراب و استرس شده و نمی خواست با گزارش موضوع جنجال رسانه ای ایجاد کند به پلیس مراجعه نکرد و سکوت اختیار کرد.

اما در ماه اکتبر، آنقدر افسرده شد که ترک تحصیل کرد و تحت درمان روحی و روانی قرار گرفت. زن جوان ادعا می کند که مسوولین دانشگاه ترجیح دادند از ورزشکاران خود حمایت کنند و با متجاوزین برخورد نکردند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *