فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

قدردانی درو بریمور از موسسه ای که در آن زندانی شده بود

 

 

مسیر به شهرت رسیدن درو بریمور، هنرپیشه و تهیه کننده آمریکایی، مسیر پر پیچ و خمی بوده که از اعتیاد به مواد و الکل در سنین کودکی نیز گذشته است.

او که از 7 سالگی با بازی در فیلم ای تی موجود فضایی اثر اسپیلبرگ خیلی زود وارد حرفه بازیگری و دنیای شلوغ و پر از پارتی و مهمانی شهرت شد، از سن 9 سالگی، نوشیدن الکل، از 10 سالگی ماری جوانا و از سن 12 سالگی مصرف کوکائین را آغاز کرد. بریمور حالا در تولد 46 سالگی اش از اینکه خود را از این اعتیادها رها کرده خوشحال است. هرچند ستاره فیلم فرشته های چارلی اعتراف می کند به مدت یک سال و نیم در یک مرکز ترک اعتیاد وحشتناک محبوس بوده، اما به خاطر ساختار و انضباطی که آن تجربه در زندگی اش ایجاد کرده سپاسگزار است.

درو در سال 2015 در مصاحبه با گاردین اعتیاد خود را نتیجه تربیت پدر و مادری دانست که یکی الکلی بود و دیگری، پس از طلاق، او را به مهمانی هایی می برد که مصرف الکل و مواد در آنها امری عادی تلقی می شد. اما مصرف مواد او به اندازه ای زیاد شد که دیگر قابل کنترل نبود و به همین دلیل در یک موسسه ترک اعتیاد بستری شد. او در این باره گفت: از 13 تا 14 سالگی در این موسسه زندانی بودم و حق ترک آن را نداشتم. بله مادرم من را آنجا زندانی کرد و رفت! اما این تجربه انضباط فوق العاده ای در زندگی من ایجاد کرد. جایی شبیه پادگان سربازی بود، وحشتناک، تاریک و طولانی، اما برای زندگی من لازم بود. زندگی من به آن انضباط دیوانه وار نیاز داشت.

بستری شدن او در موسسه ترک اعتیاد نقطه عطفی در زندگی این بازیگر سرشناس محسوب می شود که در گذشته نیز چندین بار به آن اشاره کرده است. او در برنامه خود با عنوان شوی درو بریمور عنوان کرد هرچند محبوس شدن در تنهایی را دوست ندارد، اما تجربه موسسه و حبس های انفرادی به او کمک بزرگی کرده است.

 

 

او در یک اپیزود از این برنامه درباره گذشته اش گفت: من مواد مصرف می کردم و از کنترل خارج شده بودم. مادرم مرا به موسسه برد و مرا داخل آن پرتاب کرد. دیگر نمی دانست باید از چه کسی کمک بخواهد. و آن موسسه کمک کرد زندگی ام را نجات بدهم. بنابراین دوست ندارم خاطرات آن را از ذهنم حذف کنم.

به رغم دوران نوجوانی پر فراز و نشیب، درو توانست خیلی زود خود را جمع و جور کند و روی پای خود بایستد. از آن پس او یک دوره حرفه ای موفق با بیش از 60 فیلم در کارنامه را برای خود رقم زد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست