اخباراخبار کانادا

قانونی شدن قمار اینترنتی و سرو مشروب از ساعت نه صبح در انتاریو

 

تورنتو- دولت انتاریو خواهان آسان تر کردن دسترسی شهروندان به مشروبات الکلی و قمار می باشد. بر اساس برنامه ارائه شده در لایحه بودجه، بارهای انتاریو از ساعت 9 صبح مجاز به سرو مشروب الکلی خواهند بود. کازینوها هم می توانند به صورت رایگان الکل سرو کنند. شهرداری ها نیز می توانند صرف مشروبات الکلی در اماکن عمومی از جمله پارک ها را آزاد نمایند.

دولت همچنین قصد توسعه عرضه مشروبات الکلی در خوار و بار فروشی ها را دارد، تا به این وسیله به انحصار عرضه مشروبات الکلی در LCBO خاتمه داده و با ایجاد رقابت، سبب کاهش قیمت این محصولات بشود. فیدلی، وزیر دارایی دولت داگ فورد گفت: دولت به مصرف کنندگان بزرگسال و مصرف مسوولانه مشروبات الکلی اعتماد می کند.

همانطور که گفته شد، دولت فورد همچنین قصد قانونی کردن قمار آنلاین را دارد. انتاریویی ها سالانه 500 میلیون دلار در اینترنت قمار می کنند. اکثر این پول ها جذب وب سایت های غیرقانونی می شود. محافظه کاران قصد ایجاد فضای قانونی برای فعالیت سایت های قمار را دارند.

نظر شما درباره برنامه دولت محافظه کار، بخصوص با توجه به حل نشده باقی ماندن چندین مشکل اساسی از جمله سیستم های ناکارآمد خدمات درمانی و آموزش و پرورش، چیست؟

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 6
  • 0